قطر هم به جمع اشغالگران اضافه شد

قرار است تا شامگاه دوشنبه، جمعا ده هزار نیروی خارجی ائتلاف خلیجی در استان مأرب مستقر شوند تا عملیات اشغال پایتخت را کلید بزنند. علاوه بر 10هزار نظامی خارجی، ائتلافی از شبه نظامیان ارتش وابسته به منصور هادی، شبه نظامیان جدایی طلب جنوبی، نیروهای مسلح قبائل جنوبی و شرقی و بالاخره جنگجویان وابسته به القاعده و جماعت اخوان المسلمین احتمالا در این نبرد مشارکت خواهند کرد.

فتنه‌گری‌ علیه عراق در پوشش آشتی‌‌ ملّی

یک رسانه عربی جزئیاتی از کنفرانس فتنه در قطر و هویت شرکت‌کنندگان در آن را که در راستای توطئه جدید حاکمان قطر و دیگر رژیم‌های مرتجع عرب حاشیه خلیج فارس علیه عراق برگزار شده است، فاش کرد.

قطر و ترکیه در لیبی چه می‌کنند؟

۴ سال از بحران لیبی می‌گذرد و تاکنون دولت مستقلی بر این کشور حاکم نشده است. در این میان برخی کشورها مانند قطر و ترکیه و عربستان به خاطر اهداف خود در امور داخلی این کشور مداخله می‌کنند.

قطر، عامل پشت پرده اعتراضات لبنان

منابع آگاه مدعی شدند که قطر معترضان لبنانی را به برگزاری تظاهرات ضد دولتی در بیروت تحریک می‌کند.

افشای سند مبنی بر حمایت قطر از الجزیره

اخیرا سندی فاش شده که ادعاهای همیشگی قطر مبنی بر اینکه رابطه‌ای با حمایت مالی یا تعیین خط مشی شبکه الجزیره ندارد، را تکذیب می‌کند.

اعتراف شیخ فتنه لبنان به رابطه با عربستان

شیخ سلفی لبنان درتازه‌ترین اعترافات خود به حمایت‌های مالی «قطر» و «عربستان» و همچنین همدستی و حمایت رسمی برخی سیاسیون داخلی در انجام عملیات تروریستی‌اش اعتراف کرده است.

اختلاف قطر و اتحادیه عرب درباره ترکیه

وزارت خارجه قطر با اظهارات دبیرکل اتحادیه عرب درباره محکوم کردن حملات ترکیه به شمال عراق به صورت محتاطانه برخورد کرد.

خواهان تعامل جدی با ایران هستیم

رییس دستگاه دیپلماسی قطر در سخنانی ضمن اشاره بر وجود دامنه همکارهای گسترده با ایران، خواهان گفت‌وگوهای فوری با جمهوری اسلامی برای حل تنش‌های منطقه‌ای شد.

سفر وزیر خارجه آمریکا به قاهره و دوحه

وزیر خارجه آمریکا برای دیدار با مقامات منطقه خاورمیانه و گفت‌وگو درباره «برجام»، ایران و تحولات منطقه ابتدا به مصر و از آنجا به قطر می‌رود.

رایزنی «ظریف» با مقامات قطر

وزیر خارجه ایران در سفر به قطر، با امیر و وزیر خارجه این کشور دیدار کرد و وی را در جریان توافق هسته‌ای ایران با غرب قرار داد.