میرشکاک: اگر سینما نبود غرب نمی‌توانست فرهنگ ملل را تباه کند

در جامعه‌ای که فردی ماشین میلیاردی سوار می‌شود و میلیون‌ها آدم بیکار هستند به سینمای دینی نمی‌رسیم یا اگر از یک جامعه یک جزء و پیکره دینی شود آیا همه چیز درست خواهد شد.

نشست خبری «جایزه سینمایی گفتمان انقلاب اسلامی»

نخستین نشست خبری جایزه سینمایی گفتمان انقلاب اسلامی یکشنبه ۶ بهمن‌ماه در خبرگزاری تسنیم برگزار می‌شود.

آمدن فراستی به ققنوس یک بازی رسانه‌ای دروغ است

سردبیر برنامه ققنوس هرگونه عمیلاتی شدن سری جدید برنامه ققنوس را رد کرد و گفت: در جلسه‌ای با حضور رستم‌وندی؛ مدیر شبکه چهار و سیفی‌آزاد مدیر گروه فیلم و نمایش شبکه چهار صرفا در مورد ادامه برنامه گفتگو کردیم و هیج بحثی در مورد جزیئات عملیاتی برنامه طرح نشد. علاوه بر اینکه در این جلسه یکسری شرایط و نکات مورددرخواست ما از مسئولین شبکه چهار طرح شد که باید برای ادامه پیدا کردن حل برنامه حل شود.

اختتامیه دومین جایزه سینمایی گفتمان انقلاب برگزار شد

در شب جایزه سینمایی گفتمان انقلاب اسلامی از هفت فیلم تقدیر شد و ققنوس بر شانه دو کارگردان نشست.

ققنوس طلایی به چه کسی تعلق می‌گیرد؟

در این مراسم که با حضور تعدادی از دست اندرکاران سی و یکمین جشنواره فیلم فجر برگزار می شود، تندیس ققنوس طلایی به بهترین فیلم با محوریت گفتمان انقلاب اسلامی تعلق خواهد گرفت و از تعدادی فیلم های جشنواره نیز تقدیر خواهد شد.

بررسی نسبت علوم انسانی و سینما، امشب در «ققنوس»

این برنامه که اولین قسمت آن، شبِ گذشته برگزار شد، دارای دو بخش است. در دومین قسمت، امشب 13 بهمن ماه، دوربین این برنامه با اجرای «سیدمحمد حسینی» در بخش اول با بررسی حرکت کلان سینمای ایران، به سراغ «نسبت علوم انسانی و سینما» می‌رود. میهمانان این بخش دکتر حسن عباسی و دکتر ابراهیم فیاض هستند.

پخش برنامه ققنوس هرشب از شبکه4

امشب ۱۲ بهمن ماه، در اولین قسمت، دوریبن این برنامه با اجرای «سید محمد حسینی» به بررسی کارنامه سی دوره‌ی جشنواره فیلم فجر، به سراغ نقش سینما در ترویج گفتمان انقلاب اسلامی می‌رود. بدین منظور با شخصیت‌های برجسته فکری- تحلیلی این عرصه به گفتگو می‌نشیند.

ققنوس، نیمایی‌ها را فراخواند

شاعران نیمایی‌سرا تا ۲۵ مهرماه فرصت دارند تا در دومین «جشنواره ققنوس» که توسط انجمن شاعران ایران برگزار می‌شود، شرکت کنند.

فارسی وان اسلامی!

شبکه ماهواره‌‌ای فارسی وان قصد دارد سریال‌هايی ویژه سحر‌های ماه مبارک رمضان، آماده پخش کند. در ادامه بخشهايي از فيلمنامه يك قسمت از يكي از اين سريال ها را با هم مي خوانيم

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.