اختتامیه سومین دوره کشوری تربیت راهنمایان سواد فضای مجازی

سومین دوره کشوری تربیت راهنمایان سواد فضای مجازی که از سوی سازمان رسانه ای سراج در مجتمع یاوران مهدی قم در حال برگزاری بود پس از سه روز به کار خود پایان داد. مشاهده عکس ها

نوجوانان همه رفتارهای سلبریتی‌ها را نمی‌پذیرند

کارشناس ارشد جامعه شناسی دانشگاه تهران گفت: خوانش نوجوانان نسبت به سلبریتی‌ها مذاکره‌ای است، یعنی هر چیزی که آنها می‌گویند را قبول نمی‌کنند.

۹۸۰ کودک مبتلا به سوء تغذیه در قم تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفتند

– رئیس اداره بهداشت و درمان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم از حمایت ۹۸۰ کودک مبتلا به سوء تغذیه در این استان خبر داد.

بزرگداشت مرحوم قلبی‌حسین رضوی در قم

ﺑﻪ ﻣﻨﺎﺳﺒﺖ ارﺗﺤﺎل ﻣﺒﻠﻎ و ﻣﺘﺮﺟﻢ ﻣﻌﺎرف الاهی، ﻣﺠﺎﻫﺪ ﺧﺴﺘﮕﯽ ﻧﺎﭘﺬیر و عضو کشمیری مجمع عمومی مجمع جهانی اهل بیت (ع) مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حاج سید قلبی حسین رضوی مجلس بزرگداشتی از سوی حضرت آیت الله دکتر هادوی تهرانی برگزار می گردد.

آیت الله فاضل: این زیارت عاشورا ارزش ندارد

فرزند آیت‌الله فاضل لنکرانی گفت: در سفر رهبری به قم آیت‌الله فاضل به دلیل اینکه نسبت به مردم دلسوز بود از ایشان درخواست کردند که یک بخش آنژیوگرافی در استان قم راه‌اندازی شود که پس از آن در یکی از بیمارستان‌های قم این بخش راه‌اندازی شد.

ریزگردهای نمکین قم را غیرقابل سکونت می‌کند

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای قم با بیان اینکه ریزگردهای نمکین که در این استان وجود دارد می‌تواند ناقل بیماری باشد، گفت: برداشت بی‌رویه از سفره‌های زیرزمینی، قم را در آینده غیرقابل سکونت می‌کند.

چرا حضرت معصومه راهی ایران شدند؟

حضرت معصومه سلام الله علیها به شوق دیدار برادر و امام زمان خود در سال 201 هجری با گروهی از اطرافیان خود از مدینه حرکت کرد و وقتی به ساوه رسید مریض شد، سؤال فرمود: تا قم چقدر راه است، گفتند: ۱۰ فرسخ. فرمود: مرا به قم برسانید!

شعر: قم قلب مهربان زمین است

لبخندِ شهر تو نمکین است، قم قلب مهربان زمین است | ما هر چه داشتیم همین است: جان‌های ما، «کریمه»! فدایت ||ای دختر یگانه‌ی مادر! ای جویباری از دل کوثر! مثل «علی» نیامده دیگر، کو همسری به شأن سرایت؟

افتتاح نخستین دفتر پستی ناشران در قم

نخستین دفتر پستی ویژه ناشران در مجتمع ناشران استان قم راه‌اندازی شد.

مهر خاموشی بر بافت‌های تاریخی قم

اگرچه آب انبارها همواره مشخصه اصلی مناطقی خشک و کویری به شمار می‌آیند اما در مورد استانی مانند قم این مهم با ویژگی تقدس و مذهبی استان تلفیق شده و سقایت را که فضیلت مهمی در دین اسلام است، شامل شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.