قماری به نام مسابقات جام رمضان

در لغت «قمار» به دو گونه تعریف شده است که در یک معنای آن، قمار به گروگذاردن چیزی و تلاش برای بردن آن می باشد، اگر چه وسائل ویژه قمار در آن وجود نداشته باشد.

سیاست پولی بانک‌ها به قمار شبیه است

سیاست های بانکی سیاست هایی نیست که یار مردم باشد؛ بلکه بیشتر رقیب مردم است. الان یکی از چیزهایی که صنعت ما را زمین زده است سیاست های پولی بانکی است که بیشتر به قمار بازی شبیه است تا سیاست های پولی. در واقع دولت هر اقدامی که برای کاهش تورم انجام دهد، سیاست های پولی بانک ها اقدامات دولت را خنثی می کند.

زنان قمارباز، اعتیاد و فروپاشی بنیان خانواده

به قرن بیست و یکم قماربازی خوش آمدید. برنامه‌های کامپیوتری، احتمالات را به گونه‌ای محاسبه می‌کنند که هیچ ریسکی وجود ندارد. نرم‌افزارهای کازینو پول افراد را وقتی که در اتوبوس در حال بازگشت به خانه هستند دور می‌ریزند، زن‌ها در خانه با تبلت‌های خود به هزاران بینگو آنلاین می‌بازند و به این ترتیب تمام سرمایه خانوداه‌ها بدون اینکه پول نقدی را جابجا کنند از بین می‌رود.

ایران، ترکیه و مکزیک قدرت‌های سال ۲۰۵۰

: طبق نظریه ریچارد واتسون در سال 2050 سیزده مشکل اصلی گریبانگیر کشورهای دنیا خواهد شد که کشور ما نیز از این مشکلات بی‌نصیب نخواهد ماند. وی این مشکلات را شامل کمبود آب آشامیدنی، کمبود غذا و انرژی برشمرد و گفت: یکی از مشکلاتی که در سال‌های آتی گریبانگیر کشورهای دنیا خواهد شد بدهی‌هاست که ابتدا گریبانگیر غرب شده و سپس سایر کشورها را نیز فرا خواهد گرفت.

مصادیق قمار در فضای مجازی اعلام شد

پليس فتا ضمن برشمردن انواع بازي هاي اينترنتي قماري جديد در فضاي مجازي شامل پيش­ بيني مسابقات ورزشي،مسابقات پيامکي و مسابقات قرعه‌اي (بخت آزمايي) به کاربران هشدار داد که توصيه هاي پليس فتا را در اين خصوص جدي بگيرند تا طعمه افراد سود جو و فرصت طلب نشوند.

قماربازها همچنان قمار می‌کنند

چند وقتی است که برای جذب آن عده از قماربازانی که از تمکن مالی مناسبی برخوردار هستند، آژانس های مسافرتی اقدام به برگزاری تورهای مختلف می کنند به طوری که مسابقات قمار در کشور های مختلف اطراف کشورمان برگزار می شود و از طریق شبکه های ماهواره ای نیز تبلیغ می شود و به وسیله آژانس های مسافرتی تور گذاشته می شود.