ایران بابرد آمریکا قهرمان جهان شد

تیم ملی کشتی آزاد ایران که تا دیدار فینال همه رقیبانش را با اقتدار مغلوب کرده بود، در دیدار پایانی آمریکا را هم برد و قهرمان جهان شد. همچنین رهبر معظم انقلاب، این قهرمانی را به ملی پوشان تبریک گفتند.

تقدیر رهبر انقلاب از تیم ملی کشتی آزاد

در پی قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابت‌های جام جهانی در آمریکا، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی از کشتی‌گیران و مربیان تیم ملی کشتی آزاد تقدیر کردند

احمدی‌نژاد قهرمانی کشتی آزاد را تبریک گفت

رئیس‌جمهور سابق کشور در پیامی قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات جام جهانی آمریکا را تبریک گفت.

ايران قهرمان جام جهانی کشتی آزاد شد

تیم ملی كشتی آزاد ایران كه در دور مقدماتی به ترتیب تیم‌های ارمنستان (8 بر صفر)،‌ تركیه (7 بر یک)،‌ آمریكا (5 بر 3) و هندوستان (8 بر صفر) را شكست داد و با اقتدار پای به دیدار فینال گذاشت، در این مسابقه هم عملکرد خوبی برابر روسیه داشت و از نظر امتیازی فنی 20 بر 10 هم مقابل حریف به پیروزی دست یافت.

قرار نیست همواره قهرمان قصه شهید شود …

شور شیرین از معدود فیلم‌های دفاع مقدس است که بسیجی خوب را تنها بسیجی شهید معرفی نمی‌کند بلکه بسیجی خوب را بسیجی راست قامت و پر از بغض و کینه از دشمن نیز جلوه می‌دهد.

پيام تبريك احمدی‌نژاد به رهبر انقلاب بمناسبت قهرمانی تكواندوی ايران

اينجانب كسب مقام نخست رقابت‌هاي جام جهاني تكواندو و افزودن اين برگ زرين بر كارنامه افتخارات ملت سرفراز ايران اسلامي را به محضر رهبر معظم انقلاب، ملت شريف ايران، ورزشكاران، مربيان و سرپرستان دلسوز تكواندو تبريك و شادباش مي‌گويم.

مهمترین رویدادهای ورزشی سال ۱۳۸۹

مروری بر مهمترین رویدادهای ورزشی سال گذشته کشور.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.