یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

قلیان از هتل پنج‌ستاره تا منازل

سیگار و قلیان همچنان بلای جان ایرانیان است، جامعه‌ای که جزء ۳ کشور پرمصرف دخانیات است، یک‌سوم واردات مواد دخانی‌اش قاچاق است، تبلیغات سیگار و قلیان از در و دیوار آویزان است و از هتل‌های لوکس تا پیک‌های قلیان ادامه دارد.

قهوه‌خانه‌ها هوا را مسموم می‌کنند

مطالعات جدید نشان می‌دهد غلظت آلاینده‌های سمی در فضای بسته قهوه‌خانه‌هایی که در آنها قلیان ارائه می‌شود به شدت افزایش یافته و سلامت مشتریان و کارکنان آن را به طور جدی تهدید می‌کند.

تنباکوی کروکدیل و تمساح هم رسید

اخیرا در برخی نقاط کشور به ویژه در استان‌های غربی در بیشتر قهوه خانه‌ها استفاده از نوعی تنباکو به نام کروکدیل(تمساح) رواج یافته است.

جولان قلیان‌های سلطنتی در پایتخت + عکس

مصرف قلیان در کشور به ویژه در سال‌های گذشته افزایش چشمگیری داشته و متناسب با نوع سلیقه و نیاز مصرف‌کنندگان بازار فروش تجهیزات قلیان پررونق و متنوع شده است.

عرضه قلیان در قهوه‌خانه‌ها ممنوع شد

خبر آزادی مصرف دخانیات در قهوه‌خانه‌ها از سوی دولت موجب تأسف همه دلسوزان سلامت کشور شده است. این اقدام مغایر با ماده 18 و 13 قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با دخانیات، مصوب مجلس شورای اسلامی و ماده 7 آیین‌نامه اجرایی آن و ماده 8 معاهده جهانی کنترل دخانیات است.

قلیانی‌های تهران، روزانه دو میلیارد تومان دود می‌کنند

هزينه ماهانه مصرف قليان براي هر ايراني حدود 215 هزار ريال است بدين ترتيب اين هزينه روزانه از 2 ميليارد تومان براي مصرف‌كنندگان قليان در تهران تجاوز مي‌كند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.