اقیانوسی کثیف و کم‌عمق

تأثیر منفی فضای مجازی بر زبان بسیار مهم است، چرا که زبان بسیار گسترده بوده و زوایای پنهانی دارد. زبان زوایایی دارد که بر رفتار، هنجار و شئون حاکم است و به‌ اندازه گستردگی خود ارزشمند است، به‌ گونه‌ای که می‎توان آن را به ‌اندازه تاریخ ارزشمند دانست.

«مجله شعر» رونمایی شد

در اولین گردهمایی کانون دانشجویان غیرایرانی این کانون رسماً کار خود را آغاز کرد و مجله شعر رونمایی شد.

روایت موسیقیایی سراج از واقعه عاشورا

برج میلاد تهران در ادامه برنامه های سوگواره عاشورایی هنر ایرانی(خیمه ها و نجواها) کنسرت موسیقی “وداع” را به خوانندگی حسام الدین سراج و رهبری ارکستر سید محمد میرزمانی در 22 و 23 آبان ماه برگزار می‌کند.

درخواست یک شاعر از کاربران فضای مجازی

گاهی برای اینکه با اطمینان کاذب و بدون علم، یک شعر را به یک نفر نسبت ندهیم، آن را در فضای مجازی جستجو کنیم و ببینیم آیا همه شاعرش را یک نفر می‌دانند یا هر کسی چیزی گفته است؟!

خوشا زان عشق‌بازان یاد کردن

امسال سال روز وفات قیصر امین پور شاعر انقلاب اسلامی با روزهای ماه محرم مصادف شده است. قیصر یکی از شاعران معاصری است که اشعار بس زیبا و البته ماندگار درباره عاشورا و حضرت امام حسین(ع) دارد.

ادبیات مقاوت؛ فرزند انقلاب اسلامی

هنر و هنرمندان از نخستین کسانی بودند که با انقلاب اسلامی همراه شدند و در به ثمر رسیدن این نهضت مردمی نقش فعالی داشتند به گونه‌ای که «انقلاب فرهنگی» خواندن آن سخنی بجا و مقبول است. نویسندگان و شاعران، سینماگران و تصویرگران و همه و همه دست در دست هم دادند تا مهم‌ترین اتفاق قرن رقم بخورد.

قبر قیصر امین‌پور شبیه قبر حافظ می‌شود

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان‌ از آغاز طرح تغییر سنگ‌ قبر قیصر امین‌پور و ساخت قبری مستطیلی شبیه قبر حافظ بر مزار او خبر داد و گفت، مجموعه‌ فرهنگی در آرامگاه این شاعر تا سالگرد درگذشتش در آبان آینده افتتاح می‌شود.

تندیس قیصر امین‌پور رونمایی می‌شود

تندیس قیصر امین‌پور شاعر،‌نویسنده و پژوهشگر فردا طی مراسمی در میدان قیصر امین‌پور رونمایی و نصب می‌شود.

انتقاد قزوه از طراحی مقبره قیصر امین‌پور

در حاشیه مراسم بزرگداشت قیصر امین‌پور شاعر پرآوزاه خوزستانی با عنوان حرف آخر عشق، مهمانان از مقبره دایره شکل این شاعر در شهرستان گتوند انتقاد کردند.

خواب همسر قیصر امین‌پور

چند دقیقه بعد همسر قیصر در حالی که دست دخترش آیه را محکم می‌فشرد، گفت: دیشب در عالم خواب در بهشت زهرا دیدمش. دم یک پاترول ایستاده بود و آماده رفتن بود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.