تخم‌مرغ در صدر افزایش قیمت خوراکی‌ها

قیمت تخم‌مرغ در هفته گذشته معادل 22.2 درصد نسبت به مدت مشابه ماه قبل افزایش داشته است.

13 سنت ناقابل در پشت دربهای سه وزارتخانه

مدیر عامل سابق شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران گفت: قیمت خوراک گازی پتروشیمی‌ها که تا به امروز با نوسانات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند این روزها منتظر شاه کلید دربهای سه وزارتخانه است.

دلایل افزایش قیمت گوشت قرمز

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه در سه هفته اخیر قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفندی حدود 3 هزار تومان افزایش یافته، گفت: با ورود دام‌های جدید به بازار قیمت این محصول رفته رفته کاهش می‌یابد.

اسب 3 میلیاردتومانی در ایران!

در بسیاری از کورس های سوارکاری بسیاری از اسب ها قیمتی نجومی و چند صد میلیونی دارند. فکر می کنید گران ترین اسب های ایرانی چقدر قیمت خورده اند؟

هشدار درباره گران‌فروشی اينترنت

دسترسي مطمئن، ارزان و با کيفيت به اينترنت و خدمات ارتباطي از عوامل اصلي موثر در توسعه فناوري اطلاعات و ارتباطات کشورهاست و به همين دليل نهادهاي بين المللي سرعت، کيفيت و قيمت پهناي باند اينترنت را شاخص هايي براي مقايسه وضعيت توسعه فناوري اطلاعات و ارتباطات مي دانند.

آیت‌الله نوری همدانی: بانک‌های کشور اسلامی نیستند

آیت الله نوری همدانی با انتقاد از اینکه چرا در قیمت گذاری‌های کالا نظارت و اشراف وجود ندارد، افزود: در اروپا کار‌شناسان بر اجناس قیمت گذاری می‌کنند و قیمت اجناس در همه جا یکسان است اما در کشور ما بر قیمت‌ها نظارت و کنترل وجود ندارد و قیمت‌ها دل بخواهی شده و این به تحریم مربوط نمی‌شود.

دلار 3200 تومان شد

افزایش قیمت طلا و سکه در بازارهای داخلی متاثر از افزایش قیمت دلار است.

درسهای فراموششده مرحله اول هدفمندی

درحال حاضر دولت جدید آمده با تحقیر های مکرر می خواهد مرحله دوم را اجرا کند بدون اینکه از مرحله اول درس گرفته باشد. باید پولدار و بی پول را بشناسیم. مالیات بگیریم و قیمت ها را اگر بالا می بریم مراقب افزایش قیمت کالاهای اساسی باشیم و به نسبتی که مصرف افزایش می یابد قیمت ها تصاعدی بالا رود. مثل همین قبض گاز که با افزایش مصرف قیمت بالا می رود.

افزایش ۸ تا ۱۲درصدی قیمت کالاهای ‌اساسی

خیز افزایش ۸ تا ۱۲ درصدی قیمت کالاهای اساسی در عمده فروشی‌های شهر که تا به دست مصرف کننده برسد سر به ۲۰ درصد هم می‌زند، جای خالی تنظیم بازار را در آستانه اجرای فاز دوم هدفمندی به خوبی نمایان می‌کند.

قیمت آب شرب در اروپا ۳۱ برابر ایران است

قیمت هر مترمکعب آب در کشورهای دانمارک و فرانسه نیز به ترتیب 4.32 دلار و 3.24 دلار است در حالی که این رقم در ایران تنها 10 سنت است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.