یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

عرضه‌مرغ 5200تومانی در عمده فروشی‌ها

رئیس هیئت مدیره انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی کشور با بیان اینکه برای جلوگیری از زیان تولید‌کننده قیمت عرضه مرغ به مصرف‌کننده باید بین 7500 تا 8000 تومان باشد، گفت: مرغ امروز با قیمت 5200 تومان در میادین عمده فروشی عرضه شد.

قیمت مرغ منطقی شد

معاون وزیر جهاد کشاورزی تنها و اصلی‌ترین عامل گرانی گوشت مرغ را افزایش تقاضا عنوان کرد و گفت: قیمت گوشت مرغ از ابتدای هفته دوم امسال متعادل شده و در خرده فروشی‌ها حدود کیلویی 7000 تومان به دست مردم می‌رسد.

مرغ ارزان می‌شود

در حالی که مرغ در هفته‌های اخیر به دلیل کاهش جوجه‌ریزی، با افزایش قیمت ناگهانی مواجه شده بود، گفته می‌شود با ورود تولیدات جدید این محصول به بازار، طی چند روز آینده کاهش قیمت می‌یابد.

قیمت مرغ افزایش نمی‌یابد

با توجه به این که اتحادیه مرغداران گوشتی اعلام کرده بود که وزارت جهاد کشاورزی قیمت مرغ را بررسی کرده و نتایج آن را در راستای افزایش قیمت این کالاها در ستاد تنظیم بازار اعلام می کند، سخنگوی ستاد تنظیم بازار گفت طرح موضوع تغییر قیمت را برخی افراد براساس منافع شخصی مطرح کرده‌اند.

قیمت مرغ در تهران باید ۶۴۰۰ تومان باشد

رئیس سازمان صنعت استان تهران با بیان اینکه قیمت مرغ در تهران باید ۶۴۰۰ تومان باشد گفت: فروش مرغ به بالاتر از این قیمت گرانفروشی محسوب می‌شود.

دلایل افزایش قیمت مرغ

در حالی قیمت مرغ طی چند روز گذشته با افزایش 500 تومان در هر کیلو به ۶۹۰۰ تومان رسیده است که دلایل آن را باید در عدم تامین نهاده، افزایش قیمت و تعلل دولتمردان در اعمال به موقع سیاستها جستجو کرد.

ستاد تنظیم بازار مرغ را گران کرد

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران با اشاره به حذف ارز ۱۲۲۶ نهاده های طیور گفت: با افزایش دو برابری قیمت نهاده های دامی، قیمت تمام شده ی تولید به بیش از پنج هزار تومان می رسد.

تولیدکنندگان: قیمت مرغ بالا است

اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ایران طی اطلاعیه‌ای مخالفت خود را با افزایش قیمت مرغ اعلام کرده و ابلاغ تصمیم ستاد تنظیم بازار مبنی بر عدم افزایش قیمت مرغ از کیلویی ۵۷۰۰ تومان را خواستار شدند.

توزیع مرغ گرم ۵۱۰۰ تا ۵۲۰۰ تومانی در بازار

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت از آغاز توزیع مرغ مورد نیاز مردم در بازار به قیمت ۵۱۰۰ تا ۵۲۰۰ تومان در تهران خبرداد و گفت: میادین میوه و تره‌بار، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و واحدهای صنفی منتخب خبرداد.

قیمت مرغ در تهران کمتر از ۵هزار تومان

مدیرکل تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت از آغاز توزیع ۱۰ هزار تن مرغ منجمد در بازار از امروز دوشنبه خبرداد و گفت: قیمت این مرغ برای مصرف‌کنندگان در تهران کمتر از ۵ هزار تومان خواهد بود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.