نفت ایران 9 دلار ارزان شد

اوپک در جدیدترین گزارش اعلام کرد، متوسط قیمت هر بشکه نفت سنگین ایران در ماه آگوست 2015 (مرداد 94) با 8.61 دلار کاهش نسبت به ماه پیش از آن 46.25دلار معامله شده است.

آمریکا؛ بزرگ‌ترین برنده اُفت قیمت نفت

نفت ارزان یک داروی اقتصادی خوب برای کشورهایی می باشد که فروشنده این کالای استراتژیک نیستند. با این وجود، تنها یک کشور در جهان توانسته از سقوط ۱۴ ماه گذشته قیمت نفت بهره کامل را ببرد و آن آمریکاست.

اافزایش بهای نفت در بازارهای جهانی

قیمت نفت خام برنت با سه دلار و24 سنت افزایش به 46 دلار و37 سنت درهر بشکه و نفت خام آمریکا هم با 3 دلار و 15 سنت افزایش به 41 دلار و 74 سنت در هر بشکه رسید.

قیمت نفت ایران ۵ دلار کاهش یافت

اوپک در جدیدترین گزارش اعلام کرد قیمت نفت ایران در ماه جولای ۲۰۱۵ برابر با تیر امسال ۵ دلار ارزان و بشکه‌ای ۵۴.۸۶ دلار معامله شد.

ایران آماده سقوط دوباره قیمت نفت می‌شود

وزیر نفت با تشریح برنامه ویژه ۷ روزه نفتی ایران در دوران پسا تحریم نسبت به سقوط قیمت دوباره نفت هشدار داد و گفت: با اجرای برنامه‌ای جدید درآمد نفتی ایران در دوران سقوط قیمت‌ها کاهش نمی یابد.

سایه سنگین مذاکرات هسته‌ای بر سر نفت

قیمت نفت در بازارهای جهانی در اثر احتمال جمع بندی مذاکرات ایران با 6 کشور غربی کاهش یافت و هر بشکه نفت برنت 57.29 دلار فروخته شد.

قیمت نفت کاهش یافت

بهای نفت خام روز جمعه در بازار معاملات آسیا کاهش یافت.

تقاضا برای نفت در حال افزایش است

وزیر نفت عربستان در نخستین اظهارنظر عمومی پس از برگشت دوباره قیمت نفت از کمترین رقم در 6 سال گذشته، گفت: تقاضا برای نفت در حال افزایش است و بازارها آرام هستند.

تحلیل اهداف سیاسی در جنگ نفت

یک کارشناس بازار انرژی با تاکید بر اینکه خصلت ذاتی بازار نفت این است که زمانی که قیمت‌ها کاهش می‌یابد، با شیب زیاد، به سمت پایین حرکت کند، گفت: اما برای افزایش قیمت، شیب افزایش، بسیار ملایم است.

قیمت نفت افزایش می‌یابد؟

در حال حاضر شرایط بازار نفت به پیچیدگی کم سابقه‌ای رسیده است و شاخص‌های تعیین کننده گوناگونی به صورت همزمان در بازار پدیدار شده و بر قیمت نفت تأثیر می‌گذارند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.