ترکیه درباره غرامت قربانیان مرمره کوتاه آمد

یک منبع اسرائیلی اعلام کرد ترکیه درباره کاهش مبلغ غرامت‌هایی که اسرائیل بایستی به خانواده‌های 9 قربانی حادثه ناوگان آزادی برای شکستن محاصره غزه بپردازد، موضع نرمی نشان داده و مذاکرات آشتی بین تل‌آویو و آنکارا در مرحله نهایی قرار گرفته است.

دولت ترکیه از شهدای ماوری مرمره استفاده ی ابزاری کرد

نخست وزیر ضمن بیان غیر عمدی بودن حوادث غم انگیز ماوی مرمره اظهار داشت که در نتیجه بررسیهای مقامات اسرائیلی مشخص گردید، این حوادث در سایه خطاهای عملیاتی صورت گرفته است، بنابراین از زخمی و کشته شدن انسانها غمگین و متاسف بوده و به همین دلیل نیز از ملت ترک عذرخواهی می نماید.«نتانیاهو با گفتن جملات فوق، از عباراتی همچون «غیر عمدی»، «اظهار تاسف و ناراحتی»، «خطای عملیاتی» استفاده می کند.

عذرخواهی اسرائیل، فراهم کردن تمهیدات حمله به ایران است

در واقع با در نظر گرفتن عذرخواهی اسرائیل از ترکیه و تقبل پرداخت غرامت به خانواده های 9 تن از شهیدان ترکیه از سوی این کشور، نگرانی من این است که در اصل اسرائیل جهت حمله به ایران و ایجاد آشفتگی در منطقه زمینه سازی می کند.

امتیازات بزرگ «اردوغان» به «تل‌آویو» در قبال عذرخواهی نمایشی «نتانیاهو»

اسرائیل در قبال این عذرخواهی به تمامی مطالباتش دست یافت. حقیقت این است که در واقع اردوغان از اسرائیل عذرخواهی کرده است و به دلیل اظهاراتش درباره صهیونیسم در سفرش به دانمارک به معذرت‌خواهی افتاده است.

محاکمه فرماندهان ارتش اسرائیل را در ترکیه

ترکیه امروز سه شنبه چهار افسر ارشد ارتش رژیم صهیونیستی را که در حمله کماندوهای این رژیم به کشتی ماوی مرمره دخالت داشتند، بطور غیابی محاکمه می کند.

یاد شهدای «کشتی مرمره» در استانبول گرامی داشته شد

مراسم یاد بود شهدای کشتی مرمره آبی، که در حین امدادرسانی به مردم تحت محاصره غزه در شبیخون ددمنشانه کماندوهای ارتش صهیونیستی به قتل رسیده بودند، در دومین سالروز این حادثه و در مقابل این کشتی برگزار شد.

رژیم صهیونیستی: غرامت می‌دهیم ولی عذرخواهی نمی‌کنیم

رژیم اشغالگر قدس از طریق یک میانجی غربی به دولت آنکارا پیغام فرستاده است که پرداخت غرامت به خانواده قربانیان کشتی ماوی مرمره را می پذیرد اما از ترکها عذرخواهی نخواهد کرد.

سازمان ملل محاصره ۱/۵ميليون ساكن غزه را قانونی اعلام كرد

كميته تحقيق سازمان ملل درباره حمله اسرائيل به كشتي مرمره و كشتار 9 تبعه تركيه، محاصره غزه را اقدام قانوني اسرائيل دانست و با تبرئه تل‌آويو از اين اقدام تروريستي تنها اعلام كرد كه تل‌آويو در مقابله با كاروان آزادي افراط به خرج داده است.

دره گرگ‎‌ها، گرگ‎های اسرائیل را بی‎نقاب کرد

فیلم بحث‌برانگیزی که بر اساس سیاست‌های رژیم اسرائیل در قبال فلسطینیان در ترکیه ساخته شده است، در سراسر این کشور به اکران عمومی درآمده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.