آخرین وضعیت پرونده دانشگاه ایرانیان

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از جلسه این کمیسیون با نماینده احمدی‌نژاد درباره پرونده دانشگاه ایرانیان خبر داد.

پرونده «میلیاردر نفتی» در گام نهایی

کمیسیون اصل ۹۰ مجلس قصد دارد که به زودی جلسه مجددی با بابک زنجانی برگزار کند تا اطلاعات جدیدی که در مورد پرنده وی بدست آورده را با حضور خودش بررسی کند.

درخواست کمیسیون اصل ۹۰ از ۳ وزارتخانه

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از درخواست این کمیسیون از ۳ وزارتخانه جهاد کشاورزی، کشور و راه و شهرسازی برای ارائه اطلاعات خود درباره زمین‌خواری‌های سراسر کشور خبر داد.

جزئیات «پرونده احمدی‌نژاد»

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه شکایت‌ از احمدی‌نژاد در راستای اجرای ماده ۲۳۶ آئین‌نامه داخلی بوده است، گفت: ‌تاخیر در معرفی وزیر ورزش و جوانان، پرداخت نکردن بودجه مترو با وجود مصوبه مجلس و همچنین عدم ارائه اساسنامه شرکت ملی نفت برای تصویب در مجلس، سه مورد تخلف رئیس‌جمهور سابق بوده که به تائید مجلس هشتم نیز رسیده است.

پای مجری 90 هم به کمیسیون اصل 90 بازشد

از آقای فردوسی‌پور مجری برنامه تلویزیونی 90 نیز برای حضور در کمیسیون اصل90 دعوت بعمل آمده است.

آخرین خبر از پرونده رشوه در فوتبال

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که تاکنون هیچ متهمی در جریان پرونده رشوه در فوتبال بازداشت نشده است.

آخرين وضعيت 2 پرونده تخلف در اصل نود

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: اگر لازم باشد در جریان بررسی پرونده «رشوه‌گیری در فوتبال» از اهرم نظارتی تحقیق و تفحص استفاده خواهیم کرد.

پشت پرده واردات 800 خودروی خارجی

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: پرونده خودروسازان همچنان در کمیسیون اصل 90 مفتوح است و خودروسازان موظفند قیمت تمام شده خودرو را پایین آورده و به اصلاح کیفیت خودرو کمک کنند.

افشای رانت کلان واردات خودرو

عضو کميسيون اصل 90 با اعلام ارسال گزارش تخلفات کلان واردات خودرو به قوه قضائيه گفت: در اين گزارش، صحت وجود رانت و اختلاس قیمت فاحش در بازار آزاد نسبت به قیمت مصوب فروش به نفع دلالان و واردکنندگان و تضییع حقوق بیت‌المال و حقوق مصرف‌کنندگان در بازار خودروهای وارداتی به اتفاق، مورد تائید قرار گرفت.

فوتبالی‌ها به اصل نود رفتند

سخنگوی کمیسیون اصل نود از جلسه امروز دوشنبه این کمیسیون با مربیان، بازیکنان و داوران فوتبال خبر داد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.