ابومازن: ما واقعا در حق آیپک کوتاهی کرده‌ایم

ابومازن در حالی خواستار ارتباط بیشتر با صهیونیست‌ها شده است که بار‌ها از بی‌وفائی و عهدشکنی آن‌ها نسبت به فلسطینی‌ها شکایت کرده است.

نویسنده فرانسوی کتابش را به احمدی‌نژاد تقدیم کرد

لابی صهیونیستی فرانسه با نام «کریف» در اوایل ماه فوریه هر سال میهمانی شام بزرگی را تدارک می‌بیند و مواضعی ضدایرانی از جمله اینکه ایران خطری جهانی است و برنامه هستی آن را نباید دست کم گرفت، برای میهمانان از جمله رئیس جمهور و اهالی رسانه مطرح می‌کند و جالب است بدانید که فردای آن روز همان سخنان در قالب مواضع رئیس جمهور از زبان او خارج می‌شود و رسانه‌ها نیز همگی به آن می‌پردازند.

به نام آمریکا، به کام اسراییل!

با نزدیک شنیدن به زمان چینش مهره‌ها در کابینه دولت آمریکا، لابی‌های صهیونیستی تلاش‌های خود را برای انتخاب افراد موافق و رد افراد غیرموافق شدت بخشیده‌اند؛ امری که نشان می‌دهد لابی اسرائیلی در تکاپو برای به خدمت گرفتن دولت آمریکا در راستای منافع لابی صهیونیستی است.

موج بيداری ضد اسرائيلی به آمريكا كشيده شد + عكس

به دنبال فاصله گرفتن دولت‌های غربی در حمايت كامل از امنيت رژيم صهيونيستي، نشانه‌های از موج بيداری ضد اسرائيلی در ايالت‌های امريكا به چشم مي‌خورد كه حاكی از مخالفت مردمی با كمك همه جانبه ايالات متحده به رژيم صهيونيستی است.

قتل عام ارتش آمریکا توسط جنگنده‌های اسرائیلی!

رژیم اشغالگر قدس این حمله را یک اشتباه! تلقی می‌کند و مقامات آمریکایی نیز از این حادثه با سکوت عبور می‌کنند. در طول مدت این ۴۶ سال رسانه‌های آمریکایی نیز به هیچ وجه اقدام به پوشش اخبار این واقعه مرموز و تعجب برانگیز نمی‌کنند.

گرامیداشت ایام اندیشه انقلاب اسلامی در اروپا‎

پس از برگزاری ایام اندیشه انقلاب اسلامی در ایران، گرامیداشت دهه اندیشه انقلاب اسلامی در اروپا بسته به کشورهای مختلف توسط دانشجویان حوزه اروپا، قاره آمریکای شمالی و کانادا در دانشگاه‌های میشیگان آمریکا و شِر بروک کبکِ فرانسه و لاوال کانادا طیِّ روزهای 22، 23، 25، 26 و 29 و 30 آوریل تا نیمه مِی در حال برگزاری خواهد بود.

هویج و چماق آمریکایی‌ها و مذاکرات آتی بغداد

با شكل‌گيري فضاي همكاري جويي احتمالی در مذاكره آتي بغداد، آمريكايي ها بر اين تصورند در اين فضا كه شايد ايران اميدوار به كنار رفتن تحريم‌ها شده بتوان با نشان دادن ضرب شصت‌هاي بزرگ تر و قوی تر اين كشور را ناگزير از دادن امتيازات بيشتر كند.

تلاش لابي اسرائيل براي جنگ عليه ايران

آلن سابروسکي، کارشناس مسائل امنيتي مي‌گويد پيشنهاد افزايش اختيارات رئيس جمهور امريکا براي اعلام يک‌جانبه جنگ عليه کشورها، با هدف جنگ عليه ايران طراحي شده است

نقش «حلقه‌های صهیونیستیِ درون دولت آمریكا» در اهانت به قرآن

یکی از حلقه‌های صهیونیستیِ درونِ دولت آمریكا و مراکز مهم ارتباطی بین آمریکا و اسرائیل کمیته‌ای تحت عنوان «كميته امور اجتماعي امريكايي اسرائيل» است که به ایپک AIPAC مشهور است.