مجلس کجای کار است؟

در بند الف تبصره ۱۲ بودجه سال ۱۳۹۶بین دو کلمه حقوق و ثابت در لایحه پیشنهادی دولت “ویرگول” بوده که معنای جمله را کاملا تغییر میدهد اما مشخص نیست چگونه این ویرگول در متن نهایی حذف شده که این تغییر موجب میشود با تفاوت مفهوم ادبی جمله، مزایای مادام العمر نجومی مدیرانی که در مقامات مذکور در ماده ۷۱ هستند حذف نشود!

مجلس لاریجانی!

مجلسی داریم که نه اصلاح طلب است نه اصولگرا و نه انقلابی، فقط مجلس لابیست هاست و جای معامله. و زبان این جماعت لابیست را فقط روحانی و لاریجانی خوب می فهمند!

جریان‌های چپ‌گرا “تئوری‌های مارکسیستی” را وارد جریان کشور کردند

رئیس مجلس گفت: در چند دهه اخیر جریان‌های چپ‌گرایی در کشور ظاهر شدند که تئوری‌هایی که اساس کارشان مارکسیستی بودند را وارد جریان کشور کردند، در صورتی که بازار هیچ وقت جدای از روحانیت و جامعه نبود.

حمله سوال برانگیز رییس جمهور به لاریجانی

مشخص نیست بر چه اساس آقای روحانی با صراحت ضمن تکذیب اظهارات رییس قوه مقننه و سخنگوی دستگاه قضا، از کذب بودن این مساله خبر داده و حتی خواستار مجازات قانونی آقایان لاریجانی و اژه ای شده است. شاید اولین موضع گیری رییس مجلس و سخنگوی قوه قضاییه در آینده ابهامات این موضوع را بیشتر مشخص کند.

لزوم تشکیل جلسه مشترک مجلس و قوه‌قضائیه

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی خواستار برگزاری هر چه سریعتر جلسه مشترک میان نمایندگان مجلس و سطحی از مدیران قوه قضائیه شد.

اعتراض جنبش عدالتخواه به حذف مالیات عایدی سرمایه

در پی روند عجیب حذف مالیات بر عایدی سرمایه در مجلس شورای اسلامی و نقش آفرینی برخی مسئولین در این میان، جنبش عدالتخواه دانشجویی بیانیه ای صادر کرد.

خطوط قرمز در تمام کشورها

دبیر ستاد حقوق بشر قوه‌قضاییه با بیان اینکه تمام کشورها دارای برخی خطوط قرمز هستند گفت: جرج دبلیو بوش به صراحت گفت اگر امنیت ملی آمریکا اقتضا کند دسترسی به کل اینترنت را قطع خواهیم کرد.

شطرنج رسوای چماق و هویج رنگ باخته است

رئیس مجلس با بیان اینکه بازیگری در شطرنج رسوای چماق و هویج رنگ باخته است، گفت: مجلس رفتار آمریکا، ۱+۵ و آژانس را زیرنظر دارد و ایران اجازه زمان خریدن برای ماجراجویی آمریکا را نخواهد داد.

نامه لاریجانی به احمدی‌نژاد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه رئیس ‌مجلس از رئیس‌جمهور درخواست ارائه لایحه بودجه یک‌دوازدهم به مجلس را کرده است، گفت: لایحه یک‌دوازدهم به مجلس نیاید، تنخواه 2 ماه برای دولت تصویب خواهد شد.

غرب ایران را کانون تفکر جهادی می‌داند

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن دیدار با ایرانیان مقیم سودان اظهار داشت: هنوز ظرفیت های سرمایه‌گذاری در سودان برای سرمایه گذاران ایرانی مشخص نشده است و باید این ظرفیت‌ها با ارتباطات بیشتر سرمایه گذاران دو کشور مورد شناسایی قرار گیرد.

اخرین اخبار
پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.