همه پرسی؟!؟!

اصل واگذاری تصمیم به مردم در مسائل بسیار مهم امری صحیح، قابل دفاع و مطابق با قانون اساسی است و قطعا جریان انقلابی هم از اصل واگذاری تصمیم به مردم بجای مجلس تحت نفوذ لاریجانی حمایت میکند

وابستگی به مسئولیت ندارم

آیت الله حسینی همدانی امام جمعه انقلابی کرج امروز در خطبه های نمازجمعه: بنده با خدا عهد کردم درمقابل ظلم و فساد بایستم و وابستگی هم به مسئولیت ندارم

حماقت بی‌عرضه‌های غربگرا

حماقت بی‌عرضه‌های غربگرا سبب شد اروپایی‌های مکار حتی سیاست نفت_دربرابر_غذا و دارو که کف تعهدات انسانی و حقوق بین‌الملل است را به اسم INSTEX به واداده‌ها غالب کنند

نامه سرگشاده بسیج دانشجویی دانشکده فنی دانشگاه تهران به علی لاریجانی، رئیس قوه مقننه مبنی بر طرح قانون استانی شدن انتخابات

ضمن عرض تاسف برای شخص جنابعالی و بعضی نمایندگان مجلس شورای اسلامی که ریشه معضلات مجلس را به جای آنکه در گره خوردن اراده نمایندگان با لابی های قدرت و ثروت ببینید، به دنبال قطع کردن اراده ی مردم حاشیه نشین کشور از اثرگذاری در سیاستهای کلان کشور هستید، خلاصه ایرادات وارده به این طرح خدمتتان تقدیم میگردد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شریف تماس وحید حقانیان با لاریجانی برای رای به عاملی را تایید کرد

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شریف خبر داد: پس از توییت آقای ضرغامی جهت روشن تر شدن مسئله از طرف بسیج دانشجویی شریف با دوتن از اعضای شورای انقلاب فرهنگی صحبت کردیم. قضیه اینگونه بوده که درجلسه آقای لاریجانی از تماس آقای حقانیان با ایشان برای رای مثبت به آقای عاملی خبر داده اند.

تخلف در انتخاب سعیدرضا عاملی به عنوان دبیر شورای انقلاب فرهنگی/ عاملی با فشار لاریجانی و روحانی دبیر شد!

حسینعلی شهریاری، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، با اشاره به جلسه شب گذشته شورای عالی انقلاب فرهنگی و انتخاب عاملی به‌عنوان گزینه دبیری این شورا، گفت: این انتخاب در چارچوب آئین‌نامه شورای عالی انقلاب فرهنگی نبود. این نقد که در جلسه شب گذشته آئین‌نامه اجرا نشده، کاملاً درست است.

خطر حضور ۲۹۰ لاریجانی در مجلس بعد!

اخیرا طرح ضد جمهوریت “استانی شدن انتخابات مجلس” مجددا در مجلس مطرح شده و در کمیسیون شوراها هم تصویب شده است؛ طرحی که مورد حمایت احزاب اصلاح‌طلب و اصولگراست و بارها از مجلس ششم تا نهم در حال بررسی بوده است. طرح فعلی هم به امضای ۱۲۱ نماینده رسیده که از طیف تند اصلاح‌طلب تا جبهه پایداری مجلس را شامل میشوند.

مطابق این طرح، مردم بایستی علاوه بر نماینده حوزه انتخابیه (شهرستان) خود به کاندیداهای سایر حوزه‌های انتخابیه در سطح استان‌شان هم رای بدهند و با مکانیسمی که بر ترجیح آرای استانی متمرکز است نمایندگان نهایی انتخاب شوند اما این شیوه سیاسی‌کارانه برگزاری انتخابات ایرادات جدی دارد.

سردرگمی اصلاح طلبان

قدرت‌طلبی اصلاح‌طلبان و حمایت‌های مقطعی و موضعی آنها از نامزدهای انتخاباتی از یک سو و ناکارآمدی دولت تدبیر و امید در حل مشکلات اقتصادی که خود ناشی از گره زدن مسائل اقتصادی به برجام بود از سوی دیگر، گره کوری را برای اصلاح‌طلبان و اعتدالیون ایجاد کرده است. با نزدیکی به ایام انتخابات، شاهد اختلافات و دعواهای هرچه بیشتر بین دو جریان اصلاح‌طلب و اعتدال و همچنین اختلافات درونی بین خود جریان اصلاحات هستیم.

باید شاهد ۲۹۰ لاریجانی در مجلس باشیم؟!

استانی شدن انتخابات وارد دستور کار این هفته مجلس شد

کلیپ/ وقتی به رئیس مجلس انتقاد می‌کنید، انگار به خدا انتقاد کرده‌اید!

پرویز امینی: بیشترین دغدغه مسئولین ما، آزادی های خودشان است تا مردم

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.