پلو خورش های ایرانی چقدر کالری دارند؟!

خیلی از كسانی كه می‌خواهند وزن كم كنند برنج نمی‌خورند تا چاق نشوند اما به جای برنج، خورش‌ها را خالی یا با نان می‌خورند و فكر می‌كنند كالری كمتری دریافت كرده‌اند و می‌توانند با این روش لاغر شوند. اگر شما هم جزو این گروه هستید پس از خواندن این مطلب به اشتباهات خود پی می‌برید.

چند توصیه‌ساده برای مصرف کالری کمتر

لازم نیست به دنبال یک رژیم غذایی سخت برای مصرف کالری کمتر باشید، کافی است یک تغییر معمولی در سبک زندگی خود بدهید و به راحتی لاغر شوید.

۵ روش عملی برای زندگی طولانی

۱۲۰ساله شدن آرزویی است که ذهن خیلی‌ها را به‌خود درگیر کرده‌است، آن هم در صورتی که جوانی را پشت سر گذاشته‌باشید و با هر طلوع و غروب خورشید یک روز دیگر به مرز میانسالی نزدیک‌تر شوید.

چرا مردها به اندازه زن‌ها دنبال لاغری نیستند؟

مردان واقعیت‌های ظاهری خود را خیلی راحت‌تر از زن‌ها می‌پذیرند. هرکس هر طور که هست، با همان کنار می‌آید. از آن گونه بودن خجالت نمی‌کشد و برای تغییر خود تلاش زیادی نمی‌کند. اکثر مردها، خود را در رقابت با هم‌جنسان خود نمی‌بینند و در نتیجه به دنبال این نیستند که زیبایی‌های ظاهری را کسب کنند.

لاغری در۱۰دقیقه در شماره جدید دخت ایران

تصوری که ما از مفهوم «بدن» داریم و میزان اهمیتی که به آن می‌دهیم ناشی از گفتمان‌ها یا ایدئولوژی‌های غالبی است که جایگاه بدن را مشخص می‌کنند. مذمت بدن آنچنان که در برخی ادیان با رهبانیت پیشگی بدان دعوت می‌شود یا ستایش بیش از حد بدن و ارضای امیال معطوف به بدن آن چنان که در برخی مکاتب پسامدرن وجود دارد و یا انگاره دوآلیستی دکارتی ذهن / بدن که محوریت را به ذهن انسان می‌دهد، هرکدام بدن را به نحوی به محاق می‌برند یا در مرکزیت تام قرار می‌دهند، اما…