شعار مرگ بر آمریکا از دیوارها پاک می شود + عکس

در روزهای اخیر اتفاق جالب توجهی که در سطح شهر تهران افتاده، پاک کردن شعارهای مرگ بر آمریکا از دیوار های شهر است. البته صبح امروز این عملیات پاک سازی به دیوارهای سفارت سابق آمریکا (لانه جاسوسی) نیز رسید و شعارهای مرگ بر آمریکا از دورتادور دیوار سفارت پاک شد.

سرنوشت فیلم‌ «تسخیر لانه جاسوسی»

موضوع اشغال لانه جاسوسی آمریکا از موضوعات جذاب سینماگران ایرانی بوده و هست که بارها برای ساخت آن خیز برداشته شده است اما تا به امروز سینمای ایران درمقابل انقلاب دوم جمهوری اسلامی ایران هیچ محصول فرهنگی درخوری را ارائه نکرده است.

کشف یک کاروان در تاریخ

ایران از نظر آرشیو عکس های قدیمی یکی از رکوردداران جهان است. تا جایی که پادشاهان اواخر سلسله­ ی قاجار تاج و تخت، و کار و زندگی شان را رها کرده و ساعات زیادی از شبانه روز را صرف عکس گرفتن و حتی ظهور آن می کردند. عکاس باشی های اواخر قاجار جای ملک الشعراها را گرفته و در سفر و حضر هم رکاب شاهان و شاهزادگان ایرانی پرتره همایونی بر می داشتند.

آمریکا همچنان دشمن شماره یک انقلاب است

سپاه در بیانیه‌ای تاکید کرد: آمریکا همچنان شیطان بزرگ و دشمن شماره یک انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است و ملت ایران هیچگاه اجازه نخواهد داد عزت و استقلال میهن اسلامی در گزند اراده دشمن گرفتار و مورد تهدید و آسیب قرار گیرد.