شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

توزیع ناعادلانه بودجه استان های سراسر کشور به روایت لایحه بودجه ۹۸

استان های محروم کهگیلویه و بویراحمد ، سیستان و بلوچستان ، خوزستان، هرمزگان، کردستان و ایلام کمترین افزایش بودجه نسبت به سال ۹۷ را داشته اند

برای خلع سلاح ماموریت دارند؟!

مدیرانی که بودجه دفاعی کشور را در لایحه بودجه ۹۸ به نصف کاهش داده اند، ادامه همان فکر منقرضی هستند که می گفت روزگار فردا روزگار گفتمان و مذاکره است نه موشک. همان ها که بر خلاف واقعیت ها گفتند آلمان و ژاپن پیشرفت کردند چون پس از شکست در جنگ جهانی، بودجه نظامی را کم کردند!

این روزها که بعضی مسئولین حقوق‌های خودشان را هفت هشت برابر کارگران و کارمندان افزایش می‌دهند و قرار است یارانه خیلی‌ها هم قطع شود، آیا کسی هست با مراجع صحبت کند تا در درسشان بگویند که این ظلم است؟ در تلوزیونمان اعلام کنند این کارها حرام است؟ آیا مرجعی هست که بگوید روی چه حسابی امسال جیب مردم ده درصد تورم داشته و جیب مسئولین هفتاد درصد؟

شورای نگهبان لایحه بودجه ۹۴ را تأیید کرد

شورای نگهبان لایحه بودجه سال 1394 کل‌کشور را تأیید کرد.

ثبت نام جاماندگان یارانه نقدی از فروردین ۹۴

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب بندی مقرر کردند کسانی که موفق به ثبت نام در طرح دریافت یارانه نقدی نشده اند از فروردین ماه سال ۹۴ امکان ثبت نام پیدا کنند.

ایران به چرخه سوخت مسلط شده است

وزیر خارجه آمریکا روز چهارشنبه در کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا حضور یافت تا در مورد اولویت‌های دستگاه دیپلماسی این کشور در سال مالی 2016،‌توضیح دهد.

بازگشت تبصره تخفیف‎بهای‎بلیت فرزندان‎شهدا

با موافقت نمایندگان برای بررسی بیشتر، تبصره تخفیف بهای بلیت هواپیما برای فرزندان شهدا و جانبازان به کمیسیون تلفیق ارجاع شد.

باید و نبایدهای بودجه ۹۳ چیست؟

بازی خطرناک افزایش قیمت ارز در دولت‌های گذشته، بسیاری از دستاوردهای آنان را تحت الشعاع قرار داد و به زعم ما، چنین فضایی بر دولت فعلی نیز حاکم است.

روحانی لایحه بودجه94 را تقدیم مجلس کرد

رئیس‌جمهور دقایقی قبل لایحه بودجه سال 1394 کل‌کشور را برای طی مراحل قانونی تقدیم رئیس مجلس کرد.

تخلفات دولت زیاد است که سوالات زیاد می‌شود

مجلس تمام تلاش خود را برای حل مشکلات در حوزه های مختلف سیاسی و فرهنگی و اجتماعی انجام داده است و تلاش می کند در سال 93 قوه مقننه با تصویب قوانینی مقابل مشکلات کشور راهگشایی کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.