تولید 15 میلیون دفتر ایرانی اسلامی در سال 93

حسینی با اشاره به این که در سال گذشته بیش از 7 میلیون دفتر ایرانی اسلامی تولید شد و همچنین 5 درصد فضای نوشت افزارهای کشور را به خود اختصاص داد افزود: امسال نیز تلاش داریم تا با تولید حدود 15 میلیون دفتر ، 15 درصد محصولات نوشت افزار کشور را با ارائه آثار ایرانی اسلامی تولید کنیم.

فروش لوازم التحریر ایرانی در نماز جمعه

با همکاری ستاد ائمه جمعه کشور، در مصلی های نماز جمعه این هفته، نوشت افزار ملی با طرح های اسلامی- ایرانی عرضه خواهد شد.

انتشار نخستین کمیک‌استریپ نوشت‌‌افزارهای ایرانی-اسلامی در کشور

نخستین کمیک‌استریپ نوشت‌افزارهای ایرانی ـ اسلامی از سوی برند ایرانی «روشنا» با داستان‌هایی از شخصیت «پارسا» و «پروانه‌ها» منتشر شد.

لوازم‌التحریر روشنا روانه بازار شد+مراکز فروش

مدیر مؤسسه «روشنای زندگی» از تولید و پخش نوشت‌افزارهای جدید نظیر جامِدادی، کیف مدرسه، پازل، تخته وایت‌برد و دفترچه یادداشت با تصاویر مختار، پارسا، پروانه‌ها و شهدا در فروشگاه‌های لوازم‌التحریر سراسر کشور خبر داد.

مشقم را کجا بنویسم؟

از حدود یکی دو سال پیش، جمعی از اهالی فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی بر آن شدند تا به تولید لوازم‌ التحریر با مضامین و فرم ایرانی–اسلامی اقدام نمایند. این فعالیت که در قالب چند گروه غالبا غیردولتی شکل گرفته بود، تلاش کرد تا با خلق کاراکترهایی به الگوسازی صحیح برایکودکان و نوجوانان ایرانیبپردازد که در ادامه چند نمونه از این طرح‌ها عرضه می‌گردد.

توزیع دفاتر مشق با طرح شهدای هر استان

یکی از طراحان نوشت‌افزارهای ایرانی اسلامی مؤسسه فرهنگی روشنا از توزیع این اقلام با ۱۰۰ طرح مختلف در شهرستان‌ها خبر داد و گفت: قرار است دفاتر مشق در هر استان با طرح شهدای شاخص آن توزیع شود.

لوازم‌التحریر اسلامی- ایرانی صدای ضدانقلاب را درآورد +سند

در همین راستا رادیو صدای آلمان موسوم به دویچه‌وله که به عنوان بوق تبلیغاتی سازمان جاسوسی آلمان در فضای رسانه‌ای نقش ایفا می‌کند با انتشار یک گزارش خبری به تخریب لوازم‌التحریر‌ تولیدشده با شاخصه‌های اسلامی ـ ایرانی پرداخته است. همان‌طور که پیش‌تر نیز بار‌ها به آن اشاره شده است دویچه‌وله بر روی موضوعات فرهنگی تمرکز ویژه دارد لذا به موضوع لوازم‌التحریر اسلامی حمله کرده است.

پرفروش‌ترین محصول نوشت‌افزار ایرانی اسلامی

رئیس مرکز مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در مراسم رونمایی از نوشت‌افزارهای ایرانی اسلامی روشنا، از استقبال بی‌نظیر خانواده‌ها برای تهیه دفتر با طرح شهید احمدی روشن خبر داد.

برندهای ایرانی به‌دنبال تسخیر بازار لوازم‌التحریر

با توجه به اهمیت فوق‌العاده لوازم التحریر مشاهده کردیم که بازار لوازم التحریر به طور کلی در دست کاراکترهای غربی است که این کاراکترها آثار مخربی بر سبک زندگی و اعتقادات کودکان و نوجوان کشورمان دارد و متأسفانه پس از سی و چهار سال از پیروزی انقلاب اسلامی در این زمینه حرکت جدی انجام نشده است؛ این عوامل باعث شد تا تصمیم به تولید لوازم التحریر ایرانی اسلامی بگیریم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.