شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

راه اقتصاد مقاومتی از مسیر علم می‌گذرد

نماینده تهران در مجلس در یادداشتی با انتقاد از خام‌فروشی نفت، تأکید کرد: راه اقتصاد مقاومتی از مسیر تحقیق و علم می‌گذرد.

توزیع فله‌ای برچسب‌شبنم عامل‌شکست طرح

رئیس اتحادیه لوازم خانگی با انتقاد از توزیع فله‌ای برچسب شبنم، گفت: ایرادات شبنم را بارها به دولتی‌ها گوشزد کردیم.

اینترنت اشیا عامل تورم و گرانی همه چیز

برخی کارشناسان از آن بیم دارند که اینترنت اشیا با توجه به متحول کردن تقریبا تمامی کالاهایی که از آنها استفاده می‌کنیم، می‌توانند عامل گرانی هم باشند.

هک‌شدن خانه‌های هوشمند

پارک کردن بدون دردسر، تنظیم هوشمند نور و گرمای منازل و راه اندازی انواع لوازم خانگی از راه دور بخشی از دستاوردهای خانه های هوشمند است، اما هک کردن آنها هم به نگرانی جدیدی مبدل شده است.

اعلام آمادگی برای تولید موبایل و تبلت در ایران

مدیرعامل سامسونگ در ایران در واکنش به اعلام وزارت ارتباطات مبنی بر لزوم همکاری این شرکت در تولید و انتقال دانش فنی به ایران به جای فروشندگی صرف گفت: در تولید مانیتور، تلویزیون و لوازم خانگی همکاری داریم و از پیشنهاد تولید موبایل و تبلت در ایران استقبال می‌کنیم.

گارانتي هاي تقلبي در بازار لوازم خانگي+صوت

بازار لوازم خانگي کشور مملو از کالاهاي خارجي شده، که اغلب به صورت قاچاق وارد ميشوند، اما برخي فروشندگان با چاپ کارت هايي براي همين محصولات قاچاق، گارانتي تقلبي صادر و کلاه بزرگي سر مصرف کننده مي گذارند.

واردات موبایل و تبلت تنها با گارانتی معتبر

مدیر کل مبارزه با کالاهای هدف ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: واردکنندگان موبایل و تبلت باید خدمات پس از فروش خود را در مرکز اصناف ثبت کرده تا مجاز به واردات باشند.

تشویق به ازدواج و فرزندآوری توسط رئیس کارخانه

گروه صنعتی انتخاب دست به یک اقدام فوق العاده سخاوتمندانه و جهادی زده است و به خواسته رهبری لبیک واقعی گفته است.این گروه صنعتی که حدود 3500 کارگر دارد در صورتی‌که هر کدام از کارکنان و کارگران دارای فرزند شوند مبالغی به صورت بلاعوض و وام در اختیار آنها قرار می گیرد. به طور مثال هدیه تولد فرزند سوم شش میلیون تومان پول نقد بلا عوض به اضافه سه میلیون وام بدون بهره می‌باشد.

چند توصیه‌ برای خرید لوازم خانگی

رئیس اتحادیه لوازم خانگی گفت: تولیدات لوازم خانگی ایرانی به شدت به کیفیت تولیدات کشور کره نزدیک و علم و دانش تولید یخچال و فریزر از کشور ترکیه و کره به ایران وارد شده است.

ممنوعیت واردات لوازم خانگی برداشته شد

قرار است تا اواسط این هفته برخی از لوازم خانگی مجددا ثبت سفارش شده و از لیست کالاهایی که واردات آن‌ها ممنوع است خارج شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.