معرفی شرکت فرانسوی ناقل ایدز در ایران

سازنده مستند «چند قطره خون» گفت: شرکت فرانسوی sanofi avantis که در گذشته با نام دیگری در بازار ایران فعالیت داشته است دوباره به کشور بازگشته است.این شرکت داروهای آلوده وارد ایران کرد که ناقل بیماری ایدز بوده است مردم و پزشکان تحریمش کنند.

ادعاهای مضحک اصلاح‌طلبان با بیلبورد خیالی

روزنامه شرق و صادق زیباکلام در حالی هفته گذشته از انتشار بیلبوردهای “فرش قرمز برای فابیوس” توسط شهرداری انتقاد کرده بودند که بعدا مشخص شد هرگز چنین بیلبوردهایی در کار نبوده و آنها ندیده لب به انتقاد از شهرداری گشوده‌اند

عکس: زبان بدن فابیوس در دیدار مقامات ایران

لوران فابیوس در سفر به تهران امروز با رئیس جمهور و وزیر خارجه کشورمان دیدار کرد.

دعوت اولاند از روحانی برای سفر به پاریس

رییس‌جمهور با تأکید بر اینکه همکار‌های ما در خصوص توافق وین باید پایه روابط توأم با اعتماد برای آینده باشد، این توافق را به نفع ایران، کشورهای ۱+۵ و همه بازیگران منطقه‌ای دانست.

فشارها اکران یک مستند را لغو کرد

برنامه اکران مستندی در خصوص نقش فابیوس در انتقال خون­های آلوده به ایران؛ که قرار بود عصر امروز در فرهنگسرای انقلاب اسلامی برگزار شود بهخاطر فشارهای بیرونی لغو شد.

تلاش فابیوس برای نجات خودروسازان فرانسوی

وزیر امور خارجه فرانسه در حالی برای جبران ورشکستگی خودروسازان فرانسوی از طریق بازار ایران به کشورمان سفر می‌کند که به گفته مدیرعامل ایران‌خودرو همکاری دوباره با پژو نهایی شده و این در حالی است که هنوز تکلیف ضرر و زیانی که از طرف این کشور اروپایی به اقتصاد ایران وارد شده، مشخص نشده است.

فابیوس: حامل پیام اولاند برای روحانی هستم

وزیر خارجه فرانسه گفت: حامل پیام رسمی دعوت رئیس‌جمهور کشورم از آقای روحانی هستم که در ماه نوامبر انجام گیرد.

چهره فرانسوی ناآشنا نیست!

بازی فابیوس در جریان همین مذاکرات یکی دو ساله اخیر چیزی نیست که از یاد ایرانیان رفته باشد چرا که او با سنگ‌اندازی در مسیر مذاکرات نقش پلیس بد را به عهده گرفته بود و تا آنجا پیش رفت که توجه جهانی را در اجرای این نقش به خود جلب کرد.

برخورد نیروی انتظامی با معترضین به سفر آقای قاتل به تهران

صبح امروز جمعی از دانشجویان با حضور در فرودگاه مهرآباد به سفر لوران فابیوس قاتل ایرانیان به تهران اعتراض کردند.

خوش رقصی فابیوس برای صهیونیست‌ها

عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه تحویل گرفتن وزیر خارجه فرانسه کار حساب شده‌ای نیست گفت: وزارت خارجه فراموش نکند که فابیوس برای صهیونیستها خوش رقصی می‌کرد و اطلاعات مذاکرات را به اسرائیل می‌برد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.