منافقین آموزش مهارت‌های زندگی می‌بینند

از چند ماه گذشته با تلاش‌های سازمان ملل و مارتین کوبلر نماینده یونامی در عراق، دولت آلبانی تعداد ۲۱۰ تن از ساکنان لیبرتی را به عنوان پناهنده پذیرفت و این افراد علی‌رغم مخالفت سرکردگان منافقین به کشور آلبانی منتقل شده‌اند.

ماجرای خروج فرزندان رجوی از لیبرتی

یکی از اعضای ارشد سابق گروهک منافقین از نحوه خروج پسر مسعود رجوی و دختر مریم رجوی از همسر اولش و همچنین دیگر اعضای این گروهک با مدارک جعلی از اردوگاه لیبرتی خبر داد.

بیانیه خانواده اسیران فرقه رجوی درخصوص حوادث لیبرتی

در حالی که فرزندان غفلت زده ما هدف آماج موشک ها قرار گرفته و حسرت دیدارشان را برای ما ابدی می کنند، سازمان های به اصطلاح حقوق بشری بجای مقابله با قدرت طلبی های زوج تروریست رجوی، صرفا به محکومیت این اقدام بسنده می کنند؛ اقدامی که محصول و نتیجه خیانت های آشکار رجوی به مردم عراق است.

خودزنی منافقین برای بازگشت به اشرف با ۴۵ کشته و زخمی

هر کشته یا زخمی می‌تواند به عنوان ملعبه‌ای برای سران منافقین استفاده شود که پیوسته سعی دارند دولت عراق را به نقض حقوق بشر علیه خود محکوم نمایند و با مظلوم‌نمایی ابزاری در دست داشته باشند که در لابی‌های اروپایی از آن بهره‌برداری کنند.

افشاگری مسئول سابق پرسنلی منافقین

کمپ اعضای منافقین در اروپا نماد نقض حقوق بشر در یک کشور به اصطلاح پیشرفته غربی است و این مسئله باید از سوی سازمان‌های حقوق بشری پیگیری شود.