سوءاستفاده مافیای قاچاق از مجوزهای ارشاد

سید مصطفی ابطحی دبیر کل ستاد صیانت از آثار سینمایی می‌گوید که مافیای شبکه نمایش خانگی وکلای خوبی دارند و در بسیاری از موارد حتی از مجوزهای ارشاد هم سو استفاده می کنند.

مافیا وارد صنعت شده است

نماینده فلاورجان با بیان اینکه مافیا به صنعت و واردات کشور ورود کرده است، خطاب به وزیر صنعت گفت: ایران‌کد و شبنم از ورود کالاهای بنجل چینی به کشور جلوگیری می‌کرد، اما شما به خاطر مخالفت با دولت قبل، یک‌شبه آنها را ملغی کردید.

واردات 100میلیون دلاری چادرمشکی

وعده‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت درباره حمایت ویژه از تولیدکنندگان داخلی پارچه چادر مشکی در حالی همچنان ادامه دارد که طبق برخی آمارها در حال حاضر سالانه بیش از 100 میلیون دلار از این محصول به صورت رسمی وارد کشور می‌شود و آمار واردات غیررسمی و قاچاق نیز زیاد برآورد می‌شود.

مافیای دارو؛ از واقیت تا انکار

ظاهرا این ماجرای مافیای دارو در ایران هنوز ادامه دارد و هر چند وقت یک‌بار متولیان امور سلامت در دولت و مجلس از این پدیده سخن می‌گویند بی‌آنکه اعضا یا سردسته این مافیا را به مردم معرفی کنند.

امیرخانی: صنعت نشر، سالم ترین صنعت فرهنگی ماست

ما راجع به چیزهای ناشناخته‌ای که نسبت به آن‌ها ابهام داریم، راحت لغت «مافیا» را استفاده می‌کنیم. به نظرم صنعت پخش قطعا سالم‌ترین صنعت فرهنگی ما است. به نسبت صنعت سینما، به نسبت صنعت نمایش و به نسبت سایر صنایع، قطعا صنعت نشر ما سالم‌ترین صنایع است.

دستگیری اعضای یک باند مافیایی اسرائیلی در برزیل

پلیس فدرال برزیل هفته گذشته در یک عملیات ویژه 13 نفر از اعضای یک شبکه مافیایی اسرائیلی را دستگیر کرد.

گوشه‌ای از مافیای وبلاگستان

جبهه «حزب‌الله» و گروه‌های آزاد‌اندیش که خود را از این مافیای قدرت بیرون می‌بینند، باید در تجمیع و اتحاد نیروها کوشا باشند و با بالابردن توانایی‌های تکنیکی و رسانه‌ای قدم‌های موثر‌تری در مبارزه با سیل فزاینده دروغ و بی‌اخلاقی‌های این گروه بردارند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.