اصول دین ما

شهید مالکوم ایکس:دین ما به ما یاد داده از قانون اطاعت کنیم، به همه احترام بگذاریم، فروتن و صلح جو باشیم. اما اگر کسی به شما تعدی کرد او را به قبرستان بفرستید.

اثری دیگری از نویسنده «ریشه‌ها»

«اتوبیوگرافی مالکوم ایکس» اثر دیگری است از الکس هالی نویسنده کتاب «ریشه‌ها» که آن را بر اساس مصاحبه‌هایی که در سال‌های ۱۹۶۵ – ۱۹۶۳ با مالکوم انجام داده بود، به رشته تحریر درآورد.

بررسی قتل مالکوم شباز و راشل کوری در راز

نادر طالب‌زاده تهیه کننده «راز» گفت: برنامه «راز» امشب با عنوان «در جستجوی حقیقت» به موضوع تبعیض نژادی در آمریکا، کشته شدن راشل کوری در اسرائیل و کشته شدن مالکوم شباز نوه مالکوم ایکس می‌پردازد.

ایران؛ تنها امید تازه مسلمانان آمریکایی

مرضیه هاشمی گفت: ما مالکوم شباز را از دست دادیم اما افراد بسیاری را می‌شناسم که همچون مالکوم شیعه هستند و تنها امید خود را ایران می‌دانند.

شباز در کنار مالکوم ایکس آرام می گیرد

علی رغم آنکه پیشتر اعلام شده بود مالکوم شباز را در قبرستان مسلمانان در اوکلند کالیفرنیا به خاک خواهند سپرد، مادر مالکوم در یک اقدام غیر منتظره اعلام کرد خواستار انتقال پیکر مالکوم به نیویورک است تا وی را در کنار پدربزرگش به خاک بسپارد.

راز به شهادت نوه مالکوم ایکس چیست ؟

اگرچه هنوز اطلاعات دقیقی از نحوه ترور در دست نیست، اما جسد وی صبح پنج شنبه در حالی پیدا شد که جراحات ناشی از پرتاب شدن از ساختمان و شلیک گلوله در جسدش آشکار بود. ظاهرا پیش از این وی را در «تیجوانا» ربوده بودند.

پلنگ سیاه در بند

در مارس ۲۰۰۰ روحانی مسلمان سیاه پوستی به جرم قتل یک معاون کلانتر دستگیر شد؛ مرد سیاهی که پیش از مسلمان شدن عضو گروه‌های ضدخشونت بود و بعد از مسلمان شدن نیز به دلیل تلاش برای پاکسازی منطقه زندگی‌اش از جرایم، نشان افتخاری پلیس را دریافت کرده بود …

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.