هشدار پلیس به مانتوفروشی‌ها

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا به تولیدکنندگان و عرضه کنندگان مانتوهای نامتعارف و شیشه ای هشدار داد و گفت: طرح برخورد با فروشندگان مانتوهای شیشه ای و نامتعارف طی یک مرحله در تهران اجرایی شد و از ابتدای شهریور ماه در سراسر کشور نیز اجرا می شود

گره روسری هایی که شل شد! +عکس

یکی از جاسوسان کاخ سفید در گزارش خود نوشته است: ما موفق شدیم چادر مشکی زن ایرانی را به چادر توری و گلدار تبدیل کنیم چادر را هم به مانتو و و مانتوهای بلند را به مانتوهای رنگین تنگ و خیلی کوتاه.

ترویج مُد‌ اسلامی با مانتوهای 700 هزارتومانی

سال گذشته تنوع در رنگ و مدل لباس ها زیاد بود ولی امسال این طور نیست و مانتوهایی عرضه می شوند که یا قیمت بسیار بالایی دارند و یا اگر با قیمت کم فروخته می شود کیفیت لازم را ندارند.

اين مانتوها را چه کسانی می‌پوشند؟

به عقيده بسياري از بازديدکنندگان چنين جشنواره‌ها و نمايشگاه هايي، لباس‌هاي عرضه شده با آنچه که مردم در فضاي عمومي مي‌پوشند متفاوت است

فروش مانتوهای 18 میلیونی در یک نمایشگاه مد

در حالیکه در روزهای نزدیک به نوروز مردم در گیر و دار خرید شب عید هستند و به دلیل قیمتهای بالا برخی از محصولات را از سبد خانوار خود حذف می کنند در برج های دوقلوی فرمانیه تهران نمایشگاهی برپاست که مانتوهای عرضه شده در آن از یک میلیون و 500 هزار تومان تا 18 میلیون تومان قیمت گذاری شده اند.

اولین‌های پرنیا: مانتو، چادر و پوشش سر

معاون فرهنگی دانشگاه الزهرا(س) گفت: برند پرنیا طرح مشترک وزارت علوم و وزارت ارشاد بوده و در فاز اول نمایشگاه طرح پرنیا، مانتوی اجتماع، چادر و پوشش سر ارایه می شود.

بازار مانتوی کشور اصلا مناسب الگوی اسلامی نیست

با يك بار سرزدن به فروشگاه‌هاي عرضه مانتو شاهد مدل‌هاي مختلفي از مانتو خواهيد بود که كمتر جلوه‌اي از فرهنگ ملي و اسلامي در آنها وجود دارد. مانتو های غربی بازار را قبضه کرده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.