«امتداد» بی سر و صدا تعطیل شد

این اولین بار نیست که نفس‌های امتداد به شماره می‌افتد. تا حالا حداقل یکی دو بار امتداد تا مرز تعطیلی پیش رفته و برگشته است. آخرین بارش حوالی سال 90 بود. اما این دفعه ظاهراً اوضاع فرق می‌کند. در امتداد هیچکس خبر درست و حسابی نمی‌دهد. به غیر از تلفن‌های امتداد، مسئولانش هم خیلی با خبرنگار جماعت راه نمی‌آیند

«نان خوشبختی»‌ در شماره جدید امتداد

علاوه بر این، در بخش پرونده‌ ویژه‌ ماهنامه امتداد که به مسجد اختصاص یافته است، مطالبی با عناوین «مسجد جنگی، مسجد مشقی»، « خاکریز مسجد»، « شام خانه در سفره مسجد»، « نهج‌البلاغه، گنج فراموش شده»،«عمار مردی که رهبرش را با دیدن شناخت»‌،«‌تکیه بر پست‌های پایین‌تر عیب نیست»‌،« ساده‌های صریح و صمیمی» و «‌صدای پای عکس‌ها»‌ به چشم می‌خورد.

عطري از جنس بازار/ مزار شهید پلارک بوی عطر می‌دهد یا نه؟

براي من که همراه منوچهر بودم، اگر قبرش هم بو نمي‌داد، باز هم شهيد پلارک عزيز خواهد بود. فکر نمي‌کنم براي انتقال شجاعت و رشادت امثال پلارک به اين نسل و نسل‌هاي آينده، به اين کرامت‌سازي‌ها نياز داشته باشيم.

«امتداد» منتشر شد

«صدایم مرا به جبهه برد»، «شلمچه صدایی که همچنان می‌خواند»، «زندگی در شعله‌های جنگ»، «ریه‌اش پر از باروت بود نه بنزین»، «هلی‌کوپتر عراقی که بالای سرم رسید، از جا بلند شدم»، «مسافر»، «دژ تمامیت ارضی آوردگاه حماسه‌ سیاسی»، «بوی نفت در سالن فرهنگ» و«سعادت و شقاومت در مه فتنه» نیز از دیگر عناوین مطالب ماهنامه امتداد هستند.

گشتی در كتابخانه شخصی رهبر انقلاب

از روشنفکر و شاعر نو‌پرداز یا شاعر کهن‌سرا گرفته تا دانشمند سلول‌های بنیادین و… هیچ‌کس پیش ایشان غریب نیست. برای همه‌ آن‌ها جنبه‌هایی در شخصیت آقای خامنه‌ای هست که آن‌ها را خوشحال می‌کند.

رساله سرخ عشق در شماره جدید امتداد

ماهنامه امتداد منتشر شد.

«سینمای انقلابی با حرکات اروتیک» در شماره ۷۰ «امتداد»

هفتادمین شماره امتداد منتشر شد.
در این شماره امتداد موضوعاتی از قبیل مقاومت در بیابان بی‌جان پناه، ۲۳روز نماز خواندن با پوتین، کسی از پاهای برهنه عدنان عکس نگرفت، کابل برق باد سر سه راهی آب، تولید مدیر حفیظ و علیم می‌خواهد، سینمای انقلابی با حرکات اروتیک و… به چشم می‌خورد.

ماجرای بازگشت پاهایی که سر برده بود در ماهنامه «امتداد»

ماهنامه امتداد، رسانه مکتوب در حوزه فرهنگ مقاومت، ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به شصت و ششمین شماره خود و یا دومین شماره از دوره جدید رسید. «بازگشت پاهایی که سر برده بود»، «برای قرب خدا از شما دل کندم»، «کنار در مسجد گفت حاضر»، «در آشپزخانه، صلیب سرخ را باخبر کردیم»، «میرزا بنویس»، «در حال دویدن، رو به قبله نماز خواندیدم»، «گذاشتیم ماشین سفید رد شود»، «رود به تو پیوست و غم به دل من»، «زیر دیوار صوتی»، «حاج احمد، سردار درختکاری و قطره چکانی نبود» و … این شماره را تشکیل می دهد.

شماره ۱+۶۴ ماهنامه «امتداد» منتشر شد

شصت و پنجمین شماره ماهنامه فرهنگ و ادبيات مقاومت «امتداد» پس از وقفه 4 ماهه منتشر شد. در اين شماره ماهنامه «امتداد» مطالبي با عناوين عباس! روزي كه برف‌هاي كردستان را براي غسل شهادت ذوب كردي شهيد شدي! هفته دفاع مقدس از جنگ ماست خوري تا ميتينگ روشنفكري، پرواز جنگ بر بال خيال، DNA پلاك پنهان شهيدان، امروز چگونه شهيد شويم، آن كه فهميد … حسين (ع) مسيحي، مريم مسلمان! آنكه نفهميد، شهادت با بمب شيميايي مي‌خواهم و … به چاپ رسيده است.

راز تعطيلی ماهنامه فرهنگ و ادبیات مقاومت (امتداد)

ما كه رفتيم، اما بگذار كساني كه دم از ياد و نام حاج احمد مي‌زنند، بمانند با خيالات خام خودشان و گمان كنند كه به انتهاي افق رسيده‌اند و پرچم ظهور را نيز ديده‌اند و ايستاده‌اند. اما نه، اينجا، انتهاي آن افقي نيست كه حاج احمد آن شب به آن بسيجي نشان داد؛ اينجا انتهاي افق كساني است كه تا نوك بيني خود را بيشتر نمي‌بينند. مبارزه همچنان باقي‌ست و كربلا همچنان جاري.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.