فکه با بررسی اسلام در زیمباوه آمد

وزارت امور خارجه در همان ماه‌های ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی و بر اساس سیاست حمایت از مستعضفین جهان، در بیانیه‌ای از جبهه میهن‌پرستان زیمبابوه که علیه استعمارگران انگلیسی مبارزه می‌کردند، حمایت کرد. دفتر سفارت ایران در هراره در سال 1361.ش افتتاح شد و پس از شروع روابط سیاسی و اقتصادی، روابط فرهنگی دو کشور نیز از سال 1367.ش آغاز شد

« کربلایی از اقوام ایرانی » در «فکه» جدید

علاوه بر این در شماره 128 ماهنامه فکه مطالب دیگری با عناوین «‌چشم سپاه اسلام»، « اشک‌های بی‌محابا»‌،«‌لبیک یا امام»،«از آینه لبریز»‌،«افسانه‌های شهدا»،« همیشه حضور»‌،« اسطوره حماسه‌ساز»،«‌انکار عاشقی»‌،«‌تو را من چشم در راهم …»،«همراه ابراهیم»‌،« اولین فدایی» و « کتاب‌شناسی عملیات کربلای 5 » به چاپ رسیده‌اند.

«ادعای گزاف» در «فکه» جدید

در این شماره از ماهنامه «فکه» مطالبی با عناوین «حتی اگر امضایش کنند…»، «فردا دیر است…»، «در باغ شهادت را نبستند»، «انقلاب یا توطئه! مسئله این است!»، «بیانات رهبری در دیدار روای، نویسنده و برخی از دست‌اندرکاران کتاب لشکر خوبان»، «بیانات رهبری در دیدار شرکت‌کنندگان هفتمین همایش ملی نخبگان جوان»، «بیانات رهبری در دیدار اعضای همایش ملی “تغییرات جمعیتی و نقش آن در تحولات مختلف جامعه”» و «بیانات رهبری در دیدار دانش‌آموزان و دانشجویان» به چشم می‌خورد.

«مدیریت با دست خالی» در «فکه»

در این شماره از ماهنامه «فکه» مطالبی با عناوین «وارثان خون»، «روحانیت و روحانیت»، «شما که شهیدید…»، «مدیریت با دست خالی»، «برگشت و خندید»، «خورشید در غبار»، «45 دانه درشت»، «روی خاکریزها»، «ریسمان اتصال»، «جنگی به رنگ معنویت»، «یک حس مشترک»، «پا به پای رزمنده‌ها»، «خاکریزی به نام اسارت»، «نبرد دیگر»، «آتش و ابراهیم»، «سربازی برای همیشه» و «صدام را فروخت» به چشم می‌خورد.

«خط خطی‌های من» در شماره جدید فکه

«تحفه‌ الهی»، «آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت»، «حریت مدینه سوسنگرد»، «بازشناسی نقش زنان در تحقق حماسه دفاع مقدس»، « پرواز از دروازه فاطمه»، «به سوی قله اوج»، «بی‌تاب شهادت»، «سری برای سجده»، «دیروزنامه‌های خواندنی»،‌«از کرخه تا نور» و‌ «تلاش می‌کنم متولد شوم» از دیگر مطالبی هستند که در ماهنامه «فکه» به چاپ رسیدند.

«فکه» با محمود کاوه به روی پیشخوان آمد

شماره 114 ماهنامه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی «فکه» منتشر شد.

یک هولوکاست واقعی در شماره جدید «فکه»

عناوینی چون: ما امام هادی (ع) را دوست داریم، شما امام هادی را دوست دارید، آن‌ها امام هادی را دوست دارند، شانزدهمین اجلاس سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد، دیدار رییس و اعضای مجلس خبرگان رهبری، دست‌اندرکاران حج، فرماندهان ارتش و دست‌اندرکاران نمایشگاه دستاوردهای ارتش با مقام معظم رهبری…و را در فکه می‌خوانید.

ماهنامه «فكه» منتشر شد

شماره جدید ماهنامه فکه منتشر شد.

شماره جدید فکه منتشر شد

شماره جدید ماهنامه فرهنگی، اجتماعی، سیاسی «فکه» منتشر شده است. در شماره‌ی خردادماه این نشریه به مطالبی پیرامون سبک زندگی جهادی برگرفته از دوران دفاع مقدس، بیداری اسلامی، جنگ ۳۳ روزه، اردوهای جهادی و جهاد سازندگی و بازخوانی زندگی شهید دکتر مصطفی چمران و نسرین فاضل شهید جوان نبرد کردستان پرداخته شده است.

سربازان خشمگین خمینی در ماهنامه «فکه»

صد و دومين شماره ماهنامه فرهنگي، اجتماعي، سياسي فكه در حوزه فرهنگ ايثار و شهادت به صاحب امتيازي مؤسسه فرهنگي، هنري جنات فكه ويژه آبان‌ماه جاري، منتشر شد. از جمله مطالب اين شماره مي‌توان به سربازان خشمگين خميني، در گفت‌وگويي با پور‌يزدان‌پرست؛ يكي از دانشجويان وقت فاتح لانه جاسوسي اشاره كرد. مطالبي همچون؛ فلسطين از نهر تا بحر، اجلاس تهران نقطه عطفي در تاريخ فلسطين، كلاه سبز و … از ديگر مطالب اين شماره ماهنامه فكه است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.