استقبال از عید غدیرخم با ویژه نامه عیدالله اکبر در ماهنامه «موعود»

شماره جدید ماهنامه فرهنگی، اعتقادی، اجتماعی «موعود» منتشر شد. شماره 128 و 129 ماهنامه موعود به مناسبت نزدیک بودن عید سعید غدیر ویژه‌نامه‌ی عیدالله اکبر را به چاپ رسانده است. «ولایت مولا»، «علی(ع) در نگاه اهل سنت»، «اسبان پیشانی سفید»، «سر دلبران در حدیث دیگران»، «اعجاز عددی امامان (ع)»، «تاسیس شیعه»، «تدابیر پیامبر (ص) برای خلافت امام علی (ع)»، «یعسوب الدین»، «سنت وصایت، سنت عموم انبیاء است»، «فضایل عتر در حدیث ثقلین» و … از دیگر مطالب این شماره است.

ویژه نامه‌ی سرزمین موعود در ماهنامه «موعود»

جديد‌ترين شماره‌های ماهنامه موعود كه مربوط به تير و مرداد ماه سال جاری است، (شماره‌های 125 و 126) و به مناسبت نيمه شعبان هر دو در يك جلد چاپ شده است، منتشر و در دسترس عموم قرار گرفت. در اين شماره ماهنامه موعود كه اولين نشريه درباره امام زمان (عج) است، در بخش مقاله‌ها، مقاله‌‌ای از حجت‌الاسلام علی اكبر مهدی‌پور با عنوان آبی بنوش و …، مقاله‌ای از عبدالحسين بزرگمهرنيا با عنوان از مهدی بخواه، و … منتشر شده است.

اسلام و بحران عصر ما در «موعود» ۱۲۲

اقدام دیگری که توطئه گران علیه ارزش های اسلامی صورت داده اند، به اعتراف خود آنان، گسترش محرمات اسلام در جوامع اسلامی است. به عنوان نمونه همفر انگلیسی توضیح می دهد که گرچه در سیستم اقتصادی اسلام ربا به طور کلی حرام و ممنوع است و شدیدا از آن جلو گیری شده ولی باید با رواج برخی تفاسیر غلط درباره آن، ربا را میان مسلمانان شایع ساخت…

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.