بررسی عملکرد سپاه در عرصه پزشکــی

در سرمقاله این ماهنامه می‌خوانیم: «به اذعان صاحب‌نظران از جمله امتیازات سپاه این است که به هر عرصه و زمینه‌ای که ورود پیدا کرده، همواره با موفقیت‌های بزرگ همراه بوده و به افتخارات چشمگیری نایل آمده است. عرصه‌هایی مانند دفاع مقدس، امنیت داخلی، امنیت پرواز، بحران‌های قومی، سایبری و امثال آن را می‌توان نمونه‌هایی از این حقیقت دانست که سپاه در آنها به راستی خوش درخشید.»

حقایق پنهان در پس اشغال وال‌استریت در «پیام انقلاب»

شماره ۵۲ ماهنامه پیام انقلاب منتشر شد. شماره جدید پیام انقلاب با عکسی از جنبش وال‌استریت و تیتر اصلی «بیداری تا قلب اروپا و آمریکا» روی جلد آن به بررسی حقایق پنهان در پس اشغال وال‌استریت پرداخته است. در این شماره مطالبی دیگری با عناوین حج برائت از مشرکین و اعتلای امت اسلامی، ۱۳ آبان و شکست بزرگ در سیاست خارجی آمریکا، تصرف لانه گرگ، آمریکا و مداخله در سوریه، وتوی روسیه و چین پایانی بر یک جانبه‌گرایی آمریکا و … را می‌توان نام برد.

بررسی علل وقوع جنگ تحمیلی علیه ایران در ماهنامه «پیام انقلاب»

شماره 51 ماهنامه پيام انقلاب ، ارگان رسمي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي منتشر شد. در اين شماره از پيام انقلاب مطالب متنوعي پيرامون مسايل فرهنگي، سياسي و اجتماعي درج شده است. برخي از مطالب سياسي اين شماره شامل: حمايت آمريکا از عراق در جنگ تحميلي، سياست نظامي در آموزه هاي انقلاب اسلامي، بررسي علل وقوع جنگ تحميلي عراق عليه ايران، سپاه و عمليات پژاک، آمريکا موافق جنگ عليه ايران، استبداد رسانه اي صهيونيسم و مباني جعلي هويت يهود و … را نام برد.

جنگ قدرت در عربستان در ماهنامه «پیام انقلاب»

شماره پنجاهم ماهنامه فرهنگی سیاسی اجتماعی پیام انقلاب به صاحب امتیازی نمایندگی ولی فقیه در سپاه منتشر شده است. در این شماره می‌خوانید: «سرمقاله»، «یک جرعه نورـ مطالبات رهبری»، «حفاظت از دستاوردهای رمضان»، «راهی به سوی نور»، «دیدگاه»، «ویژگی های شخصیتی شهید رجایی»، «تا انتخابات»، «از پروژه سپاه هراسی تا همنوایی با آن»، «بیداری اسلامی عامل اصلی تزلزل در امنیت رژیم صهیونیستی» و …

بازتاب جهانی رزمایش موشکی پیامبر اعظم ۶ در ماهنامه «پیام انقلاب»

شماره 49 ماهنامه پیام انقلاب منتشر شد. «بازتاب‌های جهانی رزمایش موشکی پیامبر اعظم 6» به قلم روح الله عبدالملکی – کارشناس ارشد مطالعات بریتانیا از مهمترین بخش‌های این شماره است. «عقلانیت و معنویت؛ عناصر کلیدی نظام»، «تجلی خواستن؛ توانستن است»، «داعیه بزرگ سپاه؛ پاسداری انقلاب اسلامی»، «واکنش‌ها علیه اهانت کنندگان به مواضع اخیر فرمانده سپاه»، «خطوط قرمز، اسلام و قانون هستند نه افراد!» و … از سایر بخش‌های این شماره جدید از پیام انقلاب است.

بررسی نقش انگلستان در جدایی بحرین از ایران در ماهنامه «پیام انقلاب»

شماره چهل و هشتم ماهنامه فرهنگی سیاسی اجتماعی پیام انقلاب به صاحب امتیازی نمایندگی ولی فقیه در سپاه منتشر شده است. این شماره از مجله با سرمقاله، یک جرعه نور و مطالبات رهبری آغاز شده است. بعثتی دیگر جهانی دیگر، حمایت از ولایت؛ پیام امروز حسینی، دیدگاه های دینی و سیاسی امام خامنه ای کامل و راهبردی است؛ سخنرانی سیدحسن نصرالله و … مطالب شماره تازه منتشر شده این مجله است.

اهداف ناپیدای عربستان در بحرین در ماهنامه «پیام انقلاب»

چهل و ششمین شماره ماهنامه پیام انقلاب با رویکردی به تحولات منطقه از جمله قیام مردم بحرین منتشر شده است. «یک جرعه نور، مطالبات رهبری»، «معنویت و دین مداری، رمز ماندگاری سپاه»، «خاستگاه خیزش های اسلامی در منطقه»، «اهداف ناپیدای عربستان در بحرین»، «آیا خطر تجزیه لیبی در راه است»، «ولایت فقیه؛ حافظ کیان و مصالح انقلاب و اسلام»، «اسلام هراسی یا اسلام گرایی»،بخشی از عناوین این شماره است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.