۱۰ویدئوی شگفت‌انگیز از انفجار ماهواره‌ها قبل و بعد از پرتاب

صبح امروز بود که «محمدجواد آذری جهرمی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از پرتاب ناموفق ماهواره پیام در بامداد امروز خبر داد. او نوشته است: “بامداد با وزرایICT دولتهای هشتم تا دوازدهم به پایگاه فضایی امام خمینی رفتیم. ماهواره‌بر با طی دو مرحله موفق، در مرحله سوم به سرعت کافی نرسید و “پیام” در مدار آرام نگرفت. “دوستی” در انتظار حضور در مدار با جوانان عزم کردیم مجدد بسازیم”. این اتفاق در حالی افتاده است که بررسی پرتاب های ناموفق ماهواره ها در جهان تصاویری جالبی را در اختیار قرار داده است.

کلیپ/ جاری شدن اشک دانشجویان و‌اساتید پروژه ماهواره دانشگاه شریف

ازترس تحریم وتشر آمریکایی‌ها، ماهواره ساخت ایران را از روی سکوی پرتاب جمع کردند!

«جم تی وی» به دنبال سبک زندگی غیر اسلامی

جم‌تی‌وی (GEM TV) یکی از مهم‌ترین شبکه‌های ماهواره‌ای است که سریال‌های دنباله‌دار تلویزیونی ترکیه را روی آنتن می‌برد. این شبکه تا چند سال قبل صرفا موسیقی پخش می‌کرد، به تدریج گسترش یافت و در کنار کانال موسیقی‌، شبکه‌هایی هم برای پخش سریال‌های نمایشی‌، ورزش‌، فیلم سینمایی، کودک‌، مستند‌، آموزشی و… راه‌اندازی کرد.

ماجرای بازجویی رضاشاه از یک مرجع تقلید

در شماره جدید همشهری آیه پرونده‌ای درباره تأثیر ماهواره‌ها بر سبک زندگی منتشر شده، همچنین مروری بر سابقه ورود ماهواره در کشور و تغییر رویکردهای شبکه‌های فارسی‌زبان از سیاست به سبک زندگی شده است.

طلاق عاطفی ارمغان ماهواره برای زوجین!

یکی از مسائلی که به شدت بنا به دلایل گوناگون شاهد رشد روزافزون آن در جامعه می باشیم آمار طلاق می باشد که مشکلات عدیده ای برای جامعه ایجاد کرده است.

سهم ۱۷ درصدی ماهواره دروقوع طلاق

بليغ سبک زندگي غربي همراه با بي توجهي به معيارهاي ارزشمند خانوادگي در شبکه هاي ماهواره اي، باعث تبليغ اباحه گرايي در بين مخاطبان شده است.ايجاد شبکه هاي کابلي و خصوصي و ايجاد رقابت بين توليدکنندگان محصولات فرهنگي و صداو سيما و دست اندرکاران سينما و تجديد نظر در مخاطب شناسي و سليقه سنجي مخاطبان، مي تواند عاملي موثر در جذب مخاطبان براي برنامه هاي …

پرتاپ یک ماهواره در سال94 قطعی است

وزیر ارتباطات گفت: ماهواره‌های پژوهشگاه فضایی، شریف، امیرکبیر و تدبیر در نوبت پرتاب قرار دارند و پرتاب یک ماهواره در سال ۹۴ قطعی است؛ پس از تدوین برنامه یکساله سازمان فضایی و برنامه ششم توسعه، پرتاب اطلاع‌رسانی خواهد شد.

از پرواز RQ170 ایرانی تا پرتاب ماهواره فجر

سال 93 را باید سالی موشکی در حوزه نظامی دانست، سالی که در آن انواع و اقسام موشک‌ها در کلاس‌های مختلف رونمایی و شلیک شد.

ماهواره در پی هویت‌زدایی و خانواده‌‌ ستیزی

تحلیلگر اسلامی عنوان کرد:تحکیم ستون خانواده بر عهده زنان است و آمار نشان می دهد که زنان بیش از مردان به تماشای برنامه های رسانه ای می نشینند و اگر مادر و همسر خانواده در پی بها دادن به این رسانه مخرب ساعت ها وقت را در پای ماهواره هدر دهند انتظار درستی و سلامت روح را نباید از فرزندان داشته باشیم.‎

انفجار پیرترین ماهواره کاربردی آمریکا در مدار

یک ماهواره 20 ساله نیروی هوایی آمریکا در مدار زمین منفجر شده و 43 تکه زباله فضایی آن به زباله‌های قبلی موجود در فضا افزوده شدند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.