انقلاب و رهبری خط قرمز هیئت‌ها است

یه گپ و گعده کوتاه و خودمانی با عبدالرضا هلالی،‌ ذاکر جوان اهل بیت و مسئول محتوایی هیئت الرضا علیه السلام…

اهتزاز پرچم یاحسین(ع) در دیوار بزرگ چین

یکی از محبان اباعبدالله‌الحسین(ع) تصاویری در توئیتر منتشر کرده است که نشان می‌دهد علاقه‌مندان به سیدالشهدا(ع) در ماه محرم پرچم «یاحسین» را در دیوار چین به اهتزاز در آورد‌ه‌اند.

از برج میلاد هم می‌توان زائر امام رضا(ع) شد

صابر خراسانی گفت: روز دوم یا سوم اجرای من در برج میلاد بود، قبل از اینکه برای اجرا بر روی سن بروم شخصی پیش من آمد و گفت همسرم بیمار است و سه غده مشکوک به سرطان در بدنش پیدا شده و من در پاسخ گفتم از برج میلاد هم می‌توان زائر امام رضا(ع) شد.

برنامه بمب‌گذاری در قم خنثی شد

وزیر اطلاعات گفت: در روزهای عزاداری ماه محرم امسال افرادی قصد بمب گذاری در شهر قم را داشتند که قبل از هراقدامی، دستگیر شدند.

نشانی پیامبر(ص) برای منافق‌شناسی

یکی از عوامل مظلومیت مظلومان عالم، دنیا پرستی است که رأس کل خطیئه است و عمده جلواتش در ثروت است. پیغمبر اکرم(ص) می‌فرمایند: درهم و دینار پیشینیان شما را هلاک کرد، فریبشان دادند و با پول، تطمیع شدند و شما را هم نابود می‌کند.

نوبت‌دهی اینترنتی برای اهدای‌خون در محرم

وزیر بهداشت به مردم توصیه کرد با شرکت در طرح محرم تا صفر سازمان انتقال خون با ثبت نام اینترنتی و گرفتن وقت قبلی از اتلاف وقت خود پیشگیری کنند و امکان استفاده مناسب از فرآورده‌های خونی را فراهم کنند.

ای تشنه کام! ماه عزای تو ماه ماست

زهرا بشری موحد از شاعران کشورمان همزمان با فرارسیدن ماه محرم و عزاداری سید و سالار شهیدان شعری سروده است.

توزیع بسته حمایت غذایی در حال اجرا

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های فرهنگیان کشور با اشاره به نبود مشکل در تامین کالا در ماه محرم افزود: در جریان توزیع دومین بسته حمایت غذایی تاکنون ۶ میلیارد تومان کالا از طریق شبکه تعاونی‌های فرهنگیان بین گروه‌های هدف توزیع کرده‌ایم.

پخش «عالم و آدم» با موضوع محرم و عزاداری

مجموعه «عالم و آدم» این هفته به موضوع محرم و عزاداری و همچنین سبک‌های صحیح سوگواری برای اباعبدالله(ع) می‌پردازد.

عزاداری به سبک قدیم در یک‌ حسینیه

خانه سادات اخوی یکی از معروف‌ترین هیئت‌های تهران محسوب می‌شود که تاریخ تاسیس آن مربوط به دوران فتحعلی‌شاه است. این حسینیه ویژه جلسات عزاداری زنان بوده است، اما به مرور زمان بخش کوچکی از حیاط این خانه را به مردان اختصاص داده‌اند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.