مبارزه راحت طلبانه

امام فرمود مبارزه با راحت طلبی جمع نمی شود.” مبارزه راحت طلبانه” یعنی مبارزه منهای پیگیری، منهای استقامت، منهای صبر، منهای تلاشِ منظم و مستمر! اینها را که از مبارزه بگیری؛ می ماَند خودنمایی و عقده گشایی با چندتا بد و بیراه، چند تا جیغ بنفش و ادعاهای گزاف.

کلیپ/ در حسرت مانده!!!

در حال حاضر فقط مشغول مبارزه هستیم

بسیج مردمی طائفه‌ای عمل نمی‌کند

فرمانده برجسته بسیج مردمی عراق با تاکید بر اینکه بسیج مردمی هرگز طائفه‌ای عمل نمی‌کند گفت که در راستای دعوت ایران برای تشکیل ائتلاف در مبارزه با داعش، هماهنگی بسیج مردمی عراق با عشایر و نیروهای مردمی سوریه ضروری است.

مبارزه با افراطی‌گری باید مستمر دنبال شود

آیت‌الله مکارم‌شیرازی در سخنانی در دیدار مهمانان خارجی شرکت‌کننده در کنگره جهانی «جریان‌های افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای اسلام» خواستار استمرار مبارزه با افراطی‌گری شد.

بازي رايانه‌ای «مقاومت خرمشهر» توليد شد

بازي رايانه اي مقاومت خرمشهر در سبک بازي اکشن سوم شخص ، دوربين نماي بالا و با موضوع توجه به داستان دفاع و درگيري هاي مستقيم با دشمن عراقي توليد شده است.

روایت حسن رحیم‌پور از یک جوان هشتاد ساله

به لحاظ شجاعت و فداكاري هم از كودكي و رژيم قبل، هرگز من در چهره و رفتار و يا قلم ايشان “ترس” نديده‌ام. بسياري شب‌نامه‌هاي ضدّرژيم در مشهد و خراسان به قلم ايشان بود و برخي در سطح كشور و حتّي خارج كشور منتشر مي‌شد. هم به چريك‌هاي مسلّح، كمك مي‌كردند و هم به روحانيون غير مسلّح.

مرد شماره یک مبارزه با بهائیان

نتیجۀ مقاومت من تا پایان رمضان سال 34 راجع به بهائی‌ها این شد که شاه از من خشمگین شود بنابراین ملاقاتم با شاه جهت ابلاغ پیامهای آیت‌الله بروجردی قطع گردید و پخش برنامه رادیویی من در رادیو ممنوع شد.

فیلم: زنان سوری در جنگ با تروریست‌ها

«شیدایی» روایت زنان و مردان سوری است که پس از حمله تروریستهای تکفیری، کار و زندگی عادی خود را کنار گذاشتند و اسلحه به دست گرفتند تا از خاک سرزمین سوریه دفاع کنند.

«عمر مختار»، شیر صحرای لیبی+فیلم و عکس

«ما تسلیم نمی‌شویم … پیروز می‌شویم یا می‌میریم … این پایان نیست … باید برای سال‌های سال و برای نسل‌های متعدد مبارزه کنید … اما من … عمر من بدون تردید طولانی‌تر از عمر اعدام کنندگان من است»، این یکی از معروف‌ترین جملات «عمر مختار» است که در زمانی‌که مردم این کشور علیه دیکتاتوری «معمر قذافی» قیام کردند، بر زبانشان جاری بود…

دانشجویان پیرو خط امام صاحب رسانه می‌شوند

عنوان سایت برگرفته از پیام حضرت امام(ره) به مناسبت پایان جنگ و شروع جنگ فقر و غناست و تلاش داریم بگوییم «تا مبارزه هست ما هستیم».

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.