چرا خداوند رمضان را ماه مبارکی خوانده است

پیامبر اکرم(ص) فرمودند: هر کس به ماه رمضان برسد، هر روز، هفتاد هزار فرشته براى او آمرزش مى‏‌طلبند و براى او در برابر هر سجده‏‌اى که در ماه رمضان به جا آورده است، درختى خواهد بود که سوار، در سایه آن باید پانصد سال راه برود.

«مصری‌ها به قانون اساسی رای مثبت دادند»

ائتلافی تحت رهبری اخوان المسلمین این همه پرسی را تحریم کرده و از مردم مصر خواست که رای مخالف به آن دهند.

پرونده فتنه، «شیران» زیاد دارد

جالب‌ترین نکته کشورهایی هستند که خاتمی آنها را برای سفرهای منطقه‌ای اش انتخاب می‌کند. مصر و دیدار با مبارک، عربستان و دیدار با ملک عبدالله، قطر و دیدار با شیخ حمد بن خلیفه آل ثانی و تونس و دیدار با بن علی فراری همین هایی که با مرور نامشان مشخص می شود الآن در معرض تظاهرات جدی یا انقلاب به سر می برند.

ملاقات دیکتاتورها/ پادشاه بحرین به دیدار «مبارک» رفت

دیکتاتور بحرین به دیدار دیکتاتور سرنگون شده مصر رفت و از رئیس شورای نظامی مصر خواست تا محاکمه مبارک متوقف شود.

سرنوشت مبارک و قذافی در انتظار آل خليفه

دبير کل جنبش آزادگان بحرين با اشاره به احتمال صدور 25 سال زندان براي شيخ محمدعلي محفوظ دبيرکل جمعيت عمل اسلامي بحرين، گفت: رژيم آل خليفه نيز مانند رژيم هاي ديکتاتوري حسني مبارک در مصر و معمر قذافي در ليبي محکوم به سرنگوني است.

اولین عید فطر بدون مبارک

مردم مسلمان مصر امروز با برگزاری جشن عید سعید فطر در اولین عید بدون مبارک در میدان التحریر قاهره و دیگر میادین شهرها بر ضرورت پیگیری مطالبات انقلاب و حفظ هویت اسلامی کشورشان تاکید کردند.

۱۰ جنايت پنهان مانده مبارک

ملت مصر با اين‌كه از محاكمه حسني مبارك بسيار خرسند است، با اين حال اعتقاد دارد، 10 جنايتي كه مبارك مرتكب آن شده، در طومار جناياتش به آنها اشاره نشده و مورد غفلت قرار گرفته است.

سرنوشت ديكتاتور مصر؛ از مشت آهنين تا قفس آهنی

فردا محاكمه «حسني مبارك» مقابل ديدگان مردم مصر آغاز مي‌شود؛ ديكتاتوري كه30 سال با مشت آهنين بر مردم مصر حكومت كرد در قفسي آهنين محاكمه مي‌شود تا عبرتي باشد براي همقطاران عرب خود.

در طول سه هفته تظاهرات در مصر ۸۴۶ نفر کشته شده‌اند

خبرگزاری آسوشیتدپرس:«یک گروه حقیقت یاب دولتی اعلام کرد در جریان سه هفته تظاهرات مردمی علیه حسنی مبارک، که به سقوط وی انجامید حدود 846 نفر از معترضین مصری کشته شده اند.»

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.