پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

نویسنده‌ای که کتاب‌هایش را در مترو می‌فروشد

«محمود سعادتی تیکانلو» نویسنده پرتلاشی است که کتاب هایش را به خط سه مترو آورده و برای مسافرین از فواید مطالعه و … می گوید تا بتواند کتاب هایش را بفروشد.

افزایش ظرفیت مترو به 10 میلیون نفر در روز

قالیباف با مقایسه آمار ساخت تونل های مترو در طولسه دهه گذشته، ابراز داشت: از سال 1365 تا 1384حدود 34 کیلومتر تونل مترو احداث شده است اما از سال 84 تا امروز 170 کیلومتر مترو بهره برداری می شود و کارهای نهایی 60 کیلومتر دیگر از خطوط مترو نیز در حال انجام شدن است تا آماده بهره برداری شود.

گزارش تصویری: مردمان خسته در مترو توکیو

عکس های منحصر به فرد از عکاس خوش ذوق Michael Wolf که از مردم خسته توکیو در ساعت شلوغی مترو گرفته شده است.

نیازمندی متفاوت پولدارها و فقرا در تهران

وحید نوروزی شهردار منطقه ۱۸ تهران در صفحه اینستاگرام خود تصویر این آگهی تامل برانگیز را منتشر کرده است.

روزه‌خواری همراه با نسیم بهشت!

امسال متاسفانه در ماه مبارک رمضان دیده شد مسئولین فرهنگی مترو با یک ابهامی مواجه شده‌اند و آن اینکه نمی دانند باید آب سردکنهای مترو را باز نگه دارند یا آن را ببندند. سالهای قبل نیز این مشکل برای مسئولین مترو وجود داشت و شاهد بودیم یک سال باز و یک سال آن را بسته نگه می‌داشتند!

بخت‌گشایی و فال‌گیری جنس جدید مترو

قصه از چندی پیش شروع شد که خسته و کوفته روی زمین مترو وا رفته بودم که یک خانم نسبتا جوان، کارتی را به سمتم گرفت، کارت را که گرفتم توقع دیدن هر جمله ای را داشتم جز این عبارت ها: ((سرکتاب، دعای بخت گشایی، کارگشایی، مهر و محبت، استفاده از آیات قرآنی و احراز چهارده معصوم))، در بالای کارت هم عبارت (هواشافی) و ونتزل من القرآن ما هو شفاء و رحمه اللمومنین و در پایین کارت شماره تلفن، اسم و آدرس ذکر شده بود.

دستفروشی که کفی‌کفش و مقاله می‌فروشد!

مهدی قاسمی هرچند که پیشنهاد تدریس در دانشگاه را هم داشته است، ولی این روزها در مترو کفی کفش می فروشد. مهدی البته هنوز صبح ها برای دانشجویان مقاله های ISI و پایان نامه می نویسد!

عکس: حسن روحانی سوار مترو شد

حسن روحانی امروز همزمان با روز هوای پاک به صورت نمادین سوار مترو شد.

زنان دست‌فروش آسیب‌دیده اجتماعی هستند

تکلیف زنانی که همسران بیکار دارند ٰهمسران معتاد دارند و یا همسران آنها در زندان هستند چیست؟

از دست‌فروشان تا کارگاه‌های رها شده

اعضای شورای اسلامی شهر تهران به مسئولان حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری درباره دست‌فروشی در مترو، رعایت ضوابط ایرانی – اسلامی در نماسازی ایستگاه‌های مترو و برچیدن کارگاه‌هایی که پروژه آنها تمام شده تذکر دادند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.