یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

ما از شهدای افغانی جنگ تحمیلی شرمنده‌ایم

جهت اطلاع این خانواده‌های محترم که بیم هم‌درس شدن فرزندانشان با اهالی کشور همسایه موجب شده است تا اعتراض خود را این گونه بیان کنند، تنها به سه شهید نوجوان افغانی اشاره می‌کنیم که در هشت سال دفاع مقدس تمام بدرفتاری‌های مردمان ایران را نادیده گرفته و مردانه در جبهه های حق علیه باطل ایستادند. یکی از آنها در وصیت نامه خود درباره تنها دارایی مالی‌اش نوشت: «موتورم را هم بفروشید و پولش را به جبهه واریز کنید.»

مجاهدت در افغانستان برای صدور انقلاب جهانی امام خمینی

برمی‌گردد به همان روستا و حدود 10 نفر از مجادهین را تحت آموزش قرار می‌دهند تا به چهل نفر می‌رسند، آخرین روز برنامه‌ی آموزشی، ده مهرماه 1359 به شاگردان می‌گوید که آخرین جلسه‌ی نظامی ماست. من چهار روز دیگر هستم بعد چهار روز برمی‌گردم که اکنون ایران نیاز بیشتری به من دارد.

علمای اهل تسنن به رهبری شیعه ایمان دارند

من به شما یک بشارت بدهم و آن اینکه به واسطه اطلاعاتی که از وضعیت افغانستان و پاکستان دارم، علمای تراز اول اهل تسنن الان به این نتیجه رسیده‌اند که مشکلشان نداشتن یک رهبر جامع و دارای تقدس و پایگاه اجتماعی است و لذا می‌گویند که چون شما شیعیان دارای رهبر واحدی هستید که تقدس دارد، ما هم به ایشان روی بیاوریم و با ایشان بیعت کنیم.

اتفاق دو امر عجيب در كار افغانستان‏

حادثه‏ى دوم كه آن هم از لحاظ عجيب بودن، كمتر از اولى نيست، اين است كه بعد از آن‏كه روسها رفتند و دولت صورى افغانستان تنها ماند، تحليل همه اين بود كه با يك حمله‏ى مجاهدان، قضايا تمام خواهد شد و مجاهدان پيروز خواهند گرديد. حادثه‏ى دوم اين بود كه مجاهدان شكست خوردند و پيروز نشدند

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.