چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

کمک اطلاعاتی ویژه منافقین به داعش

سازمان منافقین خلق ایران که در پایگاه لیبرتی عراق مستقر می باشد طی هماهنگی ها و تعاملی که با داعش در عراق دارد ، اخیرا اطلاعاتی را در اختیار این گروهک قرار داده است . این اطلاعات با هماهنگی سفارت امریکا در بغداد تحویل داعش شده است.

روایت فرماندهان «مرصاد» از مقاومت مردمی

منافقین مرصاد را آخرین فرصت خود می‌دانستند. تصور می‌کردند مردم از نظام حمایت نمی‌کنند و آنها می‌توانند به راحتی به تهران برسند. این در حالی بود که یکی از فرماندهان مرصاد می‌گوید: آنقدر نیروی مردمی برای مقابله آمده بود که جا نداشتیم.

روزی که «نفاق» در توهم پیروزی غرق شد

دروغ‌ها معمولاً عمر کوتاهی دارند و به قاعده ماهی که قرار نیست همواره پشت ابر بماند، مشت دروغ‌گویان زود باز می‌شود اما ننگ برخی دروغ‌ها چنان جاویدان است که چوپانان بسیاری را رسوای تاریخ کرده‌‌است!

دلیل اصلی سقوط منافقین در مرصاد چه بود؟

شش روز پس از قبول قطعنامه ۵۹۸ شورای امنیت توسط ایران، نیروهای عراقی توافقات این قطعنامه را زیر پا گذاشته، مجدداً در جنوب و حوالی خرمشهر حمله کردند تا راه نفوذ برای ارتش مجاهدین خلق باز شود.

دست‌داشتن «منافقین» در جنایات سوریه

پایگاه خبری «الحدث» افشا کرد اسناد و مدارکی وجود دارد که ثابت می‌کند گروهک تروریستی «منافقین» در جنایات، قتل‌عام‌ها و کشتارهای رخ‌داده طی بحران سوریه دست داشته است.

اصلاح‌طلبان مرا در قضیه «ساپورت» مسخره کردند

نماینده مردم تهران درباره ترکیب مجلس آینده گفت: شاید یک اقلیت قوی اصلاح‌طلب به مجلس راه پیدا کند اما اینکه بگوییم مجلس آینده اکثریت اصلاح‌طلب خواهد داشت قاعدتاً اینطور نخواهد شد.

داستان زندگی هم‌رزم شهید چمران در «افق»

مستند «جاده نمناک» به زندگی و فعالیت های مبارزاتی شهید سید مجتبی هاشمی قندی می پردازد.

گروگانگیر استرالیا عضو گروهک منافقین بود

فردی که اواخر آذر ماه ۱۷ نفر را در کافی شاپ لیند در سیدنی به گروگان گرفته بود از اعضای گروهک تروریستی منافقین بوده است.

ارتباط وقایع دانشگاه صنعتی شیراز با مجاهدین خلق

مخابره اخبار و تحولات اخیر دانشگاه صنعتی شیراز توسط سایت مجاهدین خلق، مبین یک واقعیت تکان دهنده ارتباط و هماهنگی معنادار میان افرادی است که مسلما ذینفع تنش‌هایی در محیط دانشگاه و عناصر گرداننده این سایت هستند.

کلتِ۴۵ و حفره بلای سیاست

«کلتِ ۴۵» رمان تازه منتشرشده‌ی مطهری‌ از «حفره‌ی بلای» به جان هم افتادن مردم می‌گوید و از دست رفتن زیبایی در کنار هم زیستن و تصویر کردن هیولای سیاست‌زدگی که خانواده‌ی خوشبخت فیروزی (بخوانید ایران) را از هم می‌گسلد و هم‌خانواده‌های دیروز را به دشمنان خونی امروز تبدیل می‌کند

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.