تعبیر رهبر انقلاب از سکوت شاعران در برابر حوادث روز

مجتبی رحماندوست با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب درباره موضع‌گیری شاعران در قبال حوادث روز گفت: رهبر معظم انقلاب تعبیر کفران نعمت را برای شاعرانی که در مقابل این حوادث سکوت می‌کنند، به کار بردند.

مسئله غربی‌ها با ما «هسته‌ای» نیست

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، با بیان اینکه مردم ما می‌دانند که پیام شهدا چیست و محکم بر روی آرمان‌ها ایستاده‌اند، گفت: تشییع با شکوه شهدا، پشتوانه مذاکرات شد.

اگر گودینی کمونیست شده بود!

مجتبی رحماندوست گفت: با نگاهی به شرح حال گودینی این سؤال برایم ایجاد شد که چرا وی کمونیست نشده؟ زیرا اگر کمونیست شده بود امروز بهتر تحویلش می‌گرفتند.

اقدام‌سیاسی برای مردم هوای پاک نمی‌شود

عضو مجمع نمایندگان تهران گفت: رئیس سازمان محیط زیست بداند سیاسی کردن مسائل برای مردم هوای پاک نمی‌شود و بهتر است به جای این اقدامات با اقدام عملی زمینه‌ را برای رفع مشکل آلودگی هوا فراهم سازد.

اربعین با عطر ادبیات

شب شعر عاشورا از موفق‌ترین شب‌های شعر است که هر سال در روزهای نزدیک به اربعین حسینی در شیراز برگزار می‌شود.

رمان جنگی ما نباید ناامیدکننده باشد

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: جنگی که برای ما افتخار محسوب می‌شود در حوزه داستان و شعر نباید یأس‌آفرین باشد؛ به نظرم امروز کمی به این سو رفته‌ایم و باید از ادبیات ما پیروزی افتخارآفرین خارج شود و اگر این خارج نشود، به معنای شکست است.

صدا و سیما چگونه حرام را حلال می کند؟

مجتبی رحماندوست، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی به نقد نحوه تبلیغات بازرگانی در رسانه ملی پرداخت.

حجاب در صدا و سیما در یادداشت رحماندوست

نماینده مردم تهران در یادداشتی از استفاده مدل گونه از زنان در تبلیغات بازرگانی صدا و سیما انتقاد کرد.

مجتبی‌رحماندوست منظم‌ترین نماینده مجلس

رییس مجلس شورای اسلامی در نامه ای از مجتبی رحماندوست نماینده تهران، ری و شمیرانت و اسلامشهر بخاطر حضور منظم در جلسات صحن علنی و کمیسیون تخصصی خود قدردانی کرد.

تغییر بازار لوازم‌التحریر، گامی در تحقق سبک زندگی اسلامی- ایرانی

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: حرکتی که در تولید لوازم التحریر ایرانی-اسلامی صورت گرفته قابل تقدیر است و این حرکت در مسیر تحقق سبک زندگی اسلامی-ایرانیست.