واکنش علی ضیا به سقوط هواپیما

علی ضیا در واکنش به سقوط هواپیما در فرودگاه مهرآباد نوشت: غمم دوچندان شد وقتی گوشی موبایلم پیامی با صدا درآمد هواپیمایی در تهران سقوط کرد نمیدانم چند نفر بودند چه کسانی بودند اما می‌دانم که غمگین‌تر از روزهای گذشته آرزوی صبر می‌کنم و فکر می‌کنم کاش …

جوابیه مژده‌لواسانی به اظهارات تند رضا‌رشیدپور

مژده لواسانی گفت: سابقه ی فعالیت من از دوران کودکی در رادیو و در کنار اساتید برجسته و بزرگان نامی این حوزه به من آموخته است که همیشه حرمت پیشکشوتان را نگاه داشته و با ارادت و احترام محض از آنها یاد کنم.

عکس: مجری ممنوع‌التصویر در کنار روحانی

رضا رشیدپور هیجدهم خرداد ۱۳۹۲ با حضور در متینگ انتخاباتی حسن روحانی، به صراحت از او حمایت کرده و اجرای برنامه را بر عهده گرفت. رشید پور همچنین در جریان سفر حسن روحانی به مشهد همراه با وی بوده و اجرای مراسم سخنرانی را بر عهده گرفت. اکنون رضا رشیدپور در سفر روحانی به سیستان و بلوچستان نیز در کنار او دیده می‌شود:

رضا احسان‌پور «چه حرف‌ها» را منتشر می‌کند

این کتاب شامل غزل‌های این شاعر جوان است که به گفته او بیش از هر چیز شامل غزل‌های عاشقانه و چند شعر اغتراض آمیز خواهد بود.

ندا سپانلو: درخواست دفتر روحانی را رد کردم

من بر اساس تجربه‌ای که خودم درخصوص گفتگو با آقای روحانی داشتم، می‌توانم بگویم هر دو باری که مجریان تلویزیون با آقای روحانی گفتگو داشتند، پیشنهادات به صورت نامه از طرف دفتر اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری به سازمان صداوسیما اعلام شد و تا آنجا که من شخصا به شکل رسمی در جریان این اتفاقات بودم تا به حال در مورد حضور خود من در گفت‌وگو با آقای رییس جمهور مخالفتی نشده است.

نامه کسب تکلیف ضرغامی از شورای نظارت

با توجه به اهمیت تاخیری که در شروع مصاحبه زنده تلویزیونی رئیس جمهور محترم پیش آمد؛ خواهشمند است در مورد انتخاب مجری توسط روسای محترم قوا، و امتناع از پذیرش وظیفه قانونی و حرفه‌ای رسانه ملی اظهارنظر نمائید.

ضعف علمی مجریان برنامه های مذهبی

مظلومیت دینی و فرهنگی منحصر به حوزه و بحث خاصی نیست و برنامه سازان تلویزیون نیز دقت و جدیتی را که برای انتخاب عوامل برنامه های مختلف به کار می گیرند، برای برنامه های مذهبی و دینی نداشته و آن را چندان جدی تلقی نمی کنند.

انواع گریه‌های تلویزیونی

این که: آیا مجری می‌تواند(به قول ما) روی آنتن گریه کند یا نه، پاسخ معلومی دارد: بله!… اما پشت این بله کوتاه، مجموعه‌ای از نکته‌های ریز و درشت حرفه‌ای و احساسی نهفته است. در سالهای گوناگون حرفه‌ای و در مسیر گفتگوهای مطبوعاتی، بارها همکاران من درباره این موضوع اظهار نظر کرده‌اند. برخی شدید مخالف‌اند و […]

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.