در حاشیه قتل روحانی جوانی که قربانی بی تفاوتی مسئولین شد

اخیرا روحانی جوانی توسط یک بزهکار در مترو تهران به قتل رسید، بزهکار استدلال خود را برای قتل این روحانی بی گناه در عدم دریافت حق و حقوقش و بی توجهی به مطالباتش پس از مراجعه به مجلس شورای اسلامی عنوان کرده است.

مجلس لاریجانی!

مجلسی داریم که نه اصلاح طلب است نه اصولگرا و نه انقلابی، فقط مجلس لابیست هاست و جای معامله. و زبان این جماعت لابیست را فقط روحانی و لاریجانی خوب می فهمند!

«برجام۲» درصدد محصور کردن و «برجام۳» در پی گرفتن توان موشکی ایران است/آمریکایی‌ها تعهدات خود را در برجام انجام نداده و نخواهند داد

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: برجام ۲ قصد دارد ایران را در داخل مرزهایش محصور کرده و برجام ۳ درصدد گرفتن توان موشکی کشورمان است.

وقتی مفسدان‌اقتصادی از تعلل مجلس خوشحال می شوند

نماینده مردم دشتستان در مجلس با انتقاد از عدم قرائت گزارش تحقیق و تفحص از سهام عدالت، گفت: به دلیل تعلل مجلس، کسانی که دستشان به بیت‌المال آلوده است، هورا می‌کشند.

حواشی تصویب کلیات طرح برجام در مجلس

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران برای اجرای برجام با هماهنگی «رئیس گلم» و کارشناسان تدوین شده است و بیش از ۸۰ درصد مردم خواهان اجرای برجام هستند.

برجام یک متن بشدت اختلافی است

اگر فقط یک نکته درباره برجام مسلم باشد آن نکته این است که برجام یک متن بشدت اختلافی است که از ابعاد و زوایای گوناگون آن تفسیرهای بسیار متنوعی وجود دارد و این تفاسیر نیز اختلاف‌هایی غیر قابل رفع و گاه بنیادین با یکدیگر دارند.

آیا نمایندگان مجلس، وزیری که مسکن مهر را مزخرف می‌داند برکنار می‌کنند؟

همه چیز برای استیضاح وزیر راه و شهرسازی مهیا است، عملکرد نامناسب آخوندی بویژه در حوزه مسکن مهر که نارضایتی گسترده مردمی را به دنبال داشته، عزم نمایندگان مجلس را بر کشاندن وزیر به پای میز استیضاح جزم تر کرد.

چکاپ معنادار نمایندگان در بیمارستان میلاد

به رغم آنکه مجلس خود بهداری دارد و نمایندگان ۲ روز در هفته می توانند برای چکاپ به این بهداری مراجعه کنند، اما اخیر از مجلسی ها برای این اقدام به بیمارستان میلاد دعوت می شود.

گفت و شنود کیهان درباره مصوبه عجیب مجلس

افراد یک روستا، یک چاه‌کن استخدام کرده بودند که برایشان چاه آب حفر کند و طرف، هر روز مزد می‌گرفت اما از آب خبری نبود. به او گفتند؛ پس کی این چاه به آب می‌رسد؟ یارو گفت؛ این زمین آب ندارد. پرسیدند پس چرا چاه حفر می‌کنی؟ و یارو گفت؛ برای شما آب ندارد ولی برای من که نان دارد!

دولت درباره عربستان تصمیم انقلابی بگیرد

نماینده اهواز در مجلس با بیان اینکه دولت باید درباره جنایت افسران سعودی نسبت به 2 نوجوان ایرانی تصمیم انقلابی و جدی بگیرد، گفت: دولت حداقل 2 سال حج عمره را تعطیل کند.

اخرین اخبار
پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.