ملت ایران از دوران رژیم پهلوی تاکنون صدها بار توسط آمریکا گزیده شده

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تجربه گزیده شدن از سوی آمریکا را داریم، افزود: در شرایط فعلی مذاکره مجدد با آمریکا هیچ توجیه صحیحی ندارد.

مراقبت از هویت ولایت‌فقیه حساس‌ترین وظیفه خبرگان است / اقدام برای ورود من به مجلس بعدی خبرگان شایعه بود

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: یکی از حساس ترین وظایف مجلس خبرگان مراقبت از تغییر هویت مساله ولایت فقیه است

«جنتی» خار چشم دشمنان باقی ماند

اگرچه در یک نظام مردم سالار، پیروزی و شکست در انتخابات یک امر طبیعی، سیال و متغیر است و می تواند دلایل و عوامل مختلف و متفاوت داشته باشد، اما از آنجا که در انتخابات 7 اسفند، حذف آیت الله جنتی حالتی نمادین برای دشمنان خارجی و دنباله های داخلی آنان پیدا کرده بود؛ حضور مجددش در مجلس خبرگان به منزله شکست سنگین این پروژه است.

دولت در حوزه معیشت موفق عمل نکرد

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: دولت در حوزه اقتصاد، معیشت مردم و فرهنگ عملکرد تاثیرگذاری نداشته و علیرغم شعارهای انتخاباتی خود متاسفانه موفقیتی در این حوزه ها دیده نشده است.

روایت مخدوش رسانه ملی از انتخاب رهبری

شاید با حسن ظن بگوییم که صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، سهواً تاریخ را تحریف‌شده و ناقص به آیندگان منتقل کرده و می‌بایست برای جلوگیری از سواستفاده بدخواهان نقل روایت انتخاب رهبر انقلاب بعد از امام را به صورت کامل به مردم نشان دهد تا اشتباه خود را جبران کند.

گام بلندانتخاباتی از لوزان به بهارستان

درحالیکه بیش از ۱۱ ماه تا انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی باقی مانده برخی از سیاسیون زنگ انتخابات را به صدا درآورده و اسب های خود را برای رسیدن به بهارستان زین کرده اند.

مردم صفر شدن تورم را حس نکرده‌اند

نماینده مردم استان سمنان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم هنوز صفر شدن تورم را حس نکرده‌اند و این موضوع بسیار بد است.

چرا بالاترین هدف‌ما «برداشتن تحریم‌ها» شده؟

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه فتنه اول از خواص شروع می‌شود، آن گاه مردم را گمراه می‌کند، گفت: چرا بالاترین اهداف ما «برداشتن تحریم‌ها» شده است؟ در حالی که اسلام و انقلاب ما اهداف دیگری داشت.

بازی با مقدسات شوخی‌بردار نیست

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه بازی با مقدسات شوخی‌بردار نیست، گفت: حادثه تاسف‌بار اهانت به رسول خدا(ص) توسط نشریه فرانسوی پروژه صهیونیست‌ها برای موج جدید اسلام‌ستیزی، اسلام هراسی و ترویج تنفر مذهبی است.

فتنه‌گران برای انتخابات مجلس و خبرگان برنامه دارند

امام‌ جمعه موقت تهران با بیان اینکه فتنه‌گران برای انتخابات مجلس و خبرگان برنامه دارند، گفت:‌ نفوذ برخی فتنه‌گران در مجاری اجرایی کشور هشداری جدی است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.