استقامت و روشنگری جواب می دهد

هر چه زمان بیشتری صرف مطالعه درباره ابعاد تاریک کارگروه FATF و ملحقات آن (نظیر کنوانسیون های CFT و پالرمو) می شود، میزان مخالفت تصمیم گیران و مسئولان بیشتر می شود.

نامه سرگشاده بسیج دانشجویی دانشکده فنی دانشگاه تهران به علی لاریجانی، رئیس قوه مقننه مبنی بر طرح قانون استانی شدن انتخابات

ضمن عرض تاسف برای شخص جنابعالی و بعضی نمایندگان مجلس شورای اسلامی که ریشه معضلات مجلس را به جای آنکه در گره خوردن اراده نمایندگان با لابی های قدرت و ثروت ببینید، به دنبال قطع کردن اراده ی مردم حاشیه نشین کشور از اثرگذاری در سیاستهای کلان کشور هستید، خلاصه ایرادات وارده به این طرح خدمتتان تقدیم میگردد.

به بهانه ی تصویب کلیات استانی شدن انتخابات در مجلس شورای اسلامی

مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خود به وسیله انتخابات و افزایش استقلال و اعتماد به نفس مردم از جمله دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی می باشد. مجلس شورای اسلامی یکی از نهادهایی است که مردم با رای به نماینده های معتمد خود در سرنوشت خود تاثیر گذار بوده اند.

آزمون بزرگ مجمع تشخیص مصلحت نظام

فلذا مطالبه از مجمع بطور دقیق میتواند مانع از تحمیل نهایی لوایح خائنانه FATF شود

بیش از یک سال از تحریم سپاه توسط بانک‌های دولتی می‌گذرد

اداره کل مبارزه با پولشویی و تطبیق بانک کشاورزی- خرداد ۹۶- طی ابلاغیه‌ای تأمل‌برانگیز اعلام کرده بود که بر طبق لیست تحریمی وزارت خزانه‌داری آمریکا به مشتریان خود خدمات می‌دهد. فارغ از دلایل و مستندات متعدد در رد FATF، ابلاغیه ننگین بانک کشاورزی در اجرای سیاست‌های ضد ایرانی وزارت خزانه‌داری آمریکا- اتاق جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران- برای ردکردن لایحه CFT کافی است.

مجلس کجای کار است؟

در بند الف تبصره ۱۲ بودجه سال ۱۳۹۶بین دو کلمه حقوق و ثابت در لایحه پیشنهادی دولت “ویرگول” بوده که معنای جمله را کاملا تغییر میدهد اما مشخص نیست چگونه این ویرگول در متن نهایی حذف شده که این تغییر موجب میشود با تفاوت مفهوم ادبی جمله، مزایای مادام العمر نجومی مدیرانی که در مقامات مذکور در ماده ۷۱ هستند حذف نشود!

تعطیلی ۶۰درصد واحد‌های تولیدی کشور/ توجه به رفع مشکلات اقتصادی مطالبه شهروندان از مجلس دهم

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم از نمایندگان مجلس دهم خواستار توجه ویژه به حوزه اقتصاد هستند چرا که روند ایجاد اشتغال و تولید در کشور متناسب با نیاز جامعه نیست و سبب ایجاد نارضایتی شهروندان شده است.

انتخابات اثبات کرد که هیچ کس از قهر با صندوق‌ رای سود نمی‌برد

نایب رئیس مجلس گفت: در این دوره از انتخابات فعالان سیاسی به این درک و واقعیت رسیدند که هیچ کس از قهر با صندوق‌های رای سودی نمی‌برد.

متن کامل گزارش نهایی تحقیق و تفحص از استانداری تهران، فارس و آذربایجان غربی

متن کامل گزارش نهایی تحقیق و تفحص از استانداری‌های تهران، فارس و آذربایجان غربی در خبرگزاری تسنـیم منتشر شد.

آخرین نتایج رسمی و غیررسمی شمارش آرای انتخابات در کشور

ستاد انتخابات کشور جدیدترین نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهر تهران را از مجموع ۳۸۴۶ صندوق شمارش شده اعلام کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.