بازهم جشن بزرگ پیروزی!؟

چاره ای نیست ،بازهم باید جشن بگیریم!اما نه برای چهل سالگی انقلاب بلکه برای یک پیروزی دیگر در دولت تدبیر و امید.

تحصن اعتراضی دانشجویان، طلاب و اقشار مختلف مردم در مخالفت با لوایح #استعماری و مطالبه راه حل های اقتصادی

زمان آغاز تحصن: پنج شنبه ۴ بهمن، از ساعت ۱۲ ظهر
مکان: تهران، روبروی متروی آذربایجان، مسجد لولاگر

یک نامه ؛ یک خط پاسخ و سکوت عمیق امضا کنندگان

نامه ای را  که جلوشان گذاشته شده، امضا می کنند؛ با این مضمون: با ملاحظه “مصلحت”، به “مجمع” بفرمایید در بررسی و تصویب دو خواست باقی مانده FATF (الحاق به کنوانسیون پارمو و CFT) تسریع شود.
پاسخ، یک خط سوال ساده است: چه تضمینی هست که تحریم ها را بردارند و دوباره عهدشکنی نکنند؟!

آخرین فرصت!

ما، امثال اینها را متهم ردیف اول تحمیل این خیانت‌نامه به رهبر انقلاب میدانیم و خام تلاشهای مزوّرانه رسانه‌ای برای انداختن همه‌چیز به کول ظریف و روحانی و لاریجانی نمی‌شویم، اما خب باشد! شما انقلابی! شما خط رهبری! اگر راست‌ می‌گویید جلوی تصویب FATF را بگیرید! این دفعه دیگر تجربه تلخ اعتماد به آمریکا و خسارت محض ناشی از وادادگی مقابل دشمن را دیده‌اید! پس بهانه‌ای ندارید! 

بازیابی نقش مجمع تشخیص مصلحت نظام

لازم است اعضای جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام با اصلاح ساختاری، استفاده از نظر کارشناسان و رفع معایب روندهای موجود نهادهای حاکمیتی به سمت کارآمدی بیشتر گام بردارند تا بتوان در راستای تحقق اهداف عالی انقلاب اسلامی گام برداشت.

پیروزی نهایی مخالفین FATF با مطالبه از مجمع تشخیص مصلحت نظام / فریب فضاسازی های موافقین FATF را نخوریم

امت حزب الله نباید فریب فضاسازی های غربگرا را بخورد. جریان غربگرا تلاش بسیار زیادی می کند تا در رسانه های خود، پرونده FATF را تمام شده و تصویب شده نشان دهد. با این اقدام، از یکسو افکار عمومی را آماده تصویب می کند و از سوی دیگر باعث سرد شدن مخالفین انقلابی و جلوگیری از تلاش آنان می شود.

آزمون بزرگ مجمع تشخیص مصلحت نظام

فلذا مطالبه از مجمع بطور دقیق میتواند مانع از تحمیل نهایی لوایح خائنانه FATF شود

مجمع تشخیص مصلحت نظام

چرا دولت از اعلام نظر مجمع تشخیص مصلحت درباره FATF عصبانی است؟

این قانون صراحتا اعلام میدارد که مجمع تشخیص وظیفه دارد تا نسبت طرح ها و لوایح مجلس، با سیاست های کلی نظام را بررسی کند و در صورت مغایرت آنها با سیاست های کلی نظام به مجلس شورای اسلامی اعلام کند و در صورت تایید آن در مجلس، شورای نگهبان می تواند مظابق با اختیارات و وظایف خود بر اساس نظر مجمع تشخیص عمل کند.

سران قوا در اتاق فکر پیشگیری از جرم

مصوبات شورای عالی پیشگیری از وقوع جرم صرفاً با توافق و امضای سران سه قوه در چارچوب قوانین، لازم الاجرا است.

جامعه باسواد کورکورانه رأی نمی‌دهد

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کسانی که امروز خواب تجزیه برای کشورهای اسلامی را می‌بینند، اوایل انقلاب برای تجزیه ایران هم نقشه داشتند که حضور همه جانبه مردم و رهبری‌ های امام راحل تمام توطئه‌های آنان را خنثی کرد