حکم هتاکان به زائران ایرانی اعدام است

یک عضو مجمع روحانیون از دولت درخواست کرد که جلوی سفر حج عمره را با توجه به قضیه فرودگاه جده بگیرد.

بهائیان حقوق شهروندی ندارند

عضو مجمع روحانیون مبارز گفت: هیچوقت ما نمی‌گوییم بهایی حق تحصیل آزاد دارد، اصلاً حقوق شهروندی ندارد. مسیحیان، یهودیان و زرتشتیان از حق شهروندی برخوردارند، زیرا ادیان ابراهیمی هستند.

نظام حزبی در کشور دچار چالش است

وزیر کشور دوران اصلاحات با بیان اینکه علی‌رغم تأکید قانون اساسی نظام حزبی در کشور دچار چالش است، گفت: احزاب و تشکل‌ها یا نتوانسته‌اند و یا نخواسته‌اند مؤثر باشند و همین موضوع باعث می‌شود هنوز در جلسات در مورد ضرورت تحزب سخن بگوییم.

کنگره حزب اسلامی کار آغاز شد

ششمین کنگره حزب اسلامی کار از صبح امروز (چهارشنبه) آغاز شد.

شیپور بازگشت به دامان نظام را از سرگشاد آن نزنید

از سرانجام رئیس جمهور اسبق کشورمان و جریانی که او را در عرصه سیاست همراهی می کند به شدت نگرانیم. خیرخواهانه و از سر دلسوزی برای آینده کشور از شما می خواهیم که به این رویه یکی به نعل و یکی به میخ زدن پایان دهید و با این دست رفتارها شیپور بازگشت به دامان نظام را از سرگشاد آن نزنید که ما از باقی ماندن اتهام «فتنه و بغی» بر شما بیمناکیم.

تکرار رفتار منافقانه 22 بهمن در روز قدس

گزارش‌ها و تصاویر منتشره از راهپیمایی روز قدس حاکی است که سران فتنه‌گر مجمع روحانیون همانند اقدام فریبکارانه مشابه در 22 بهمن سال گذشته، در راهپیمایی شرکت نکردند هر چند که در صورت حضور با خشم انقلابی مردم روزه‌دار مواجه ‌شدند. محاکمه و مجازات فتنه‌گران از جمله شعارهای دیروز راهپیمایان بود.

پژواکی که خط نفاق را روشن کرد

در ماه هاي پاياني سال 92 شاهد ادعاهايي از سوي اعضاي مجمع روحانيون مبارز همچون آقايان: موسوي خوئيني ها، موسوي تبريزي، موسوي بجنوردي، دعايي و … بر عليه شهيد مظلوم لاجوردي بوديم. وجه اشتراك اين سخنان نسبت دادن بركناري شهيد لاجوردي به امام است (كه همانگونه كه در جوابيه هاي ياران شهيد لاجوردي آمد بر خلاف نص صريح موجود در صحيفه امام است ) و نيز تاييدي بر برخي ادعاهاي ضد انقلاب در خصوص نقض حقوق زندانيان در دوره وي!

ما که نیامدیم اما مردم انقلابی، تشکر! تشکر!

خاتمی در جلسات محفلی مجمع روحانیون اذعان کرده که تقلب در انتخابات سال ۸۸ واقعیت ندارد و اما با این حال او و گرایش هم طیف وی در درون مجمع روحانیون، در فتنه سال ۸۸ پای پروژه آمریکایی- صهیونیستی آشوب ایستادند و هنوز هم از برخی دست‌اندرکاران این جریان حمایت می‌کنند. گفته می‌شود همین موضع غیرقابل دفاع و منافقانه با اعتراض برخی اعضای متدین در مجمع مواجه شده اما این طیف در اقلیت قرار دارند.

نماینده تمام اصلاح‌طلبان عارف است

عضو مجمع روحانیون مبارز گفت: اصلاحات در این دوره از انتخابات یک کاندیدا دارد، نماینده تمام اصلاح‌طلبان عارف است.

درگیری شدید خاتمی با رئیس شورای مرکزی مجمع روحانیون!

رئیس شورای مرکزی مجمع روحانیون در حالی تملق سران گروهک نهضت آزادی را می‌گوید که پیش از این آنان را همسو و هم زبان دیگر گروه‌های منافق می‌دانست.