گزارش اختتامیه مسابقه «کتاب و زندگی»

مدیرعامل مجمع ناشران انقلاب اسلامی گفت: ترویج سبک زندگی اسلامی و انقلابی و مؤمنانه در کتاب‌های این طرح مدنظر است این کار با همکاری رسانه‌ها و سایر گروه‌های فعال فرهنگی میسر خواهد بود.

کتاب‌های تاریخی را با تخفیف‌ بیشتر بخرید

موسسه مطالعات تاريخ معاصر ايران با پيوستن به طرح دعوت علاوه بر تخفيف در نظر گرفته براي كتب اين موسسه به دارندگان بن هاي طرح دعوت تخفيف 15 درصدي نيز ارائه مي كند.

منطق فعلی نمایشگاه کتاب در حال فروپاشی است

مدیرعامل مجمع ناشران انقلاب با انتقاد از عدم رعایت توازن از سوی معاونت فرهنگی ارشاد، اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان تهران را نماینده همه صنف نشر کشور ندانست و از سپردن اداره نمایشگاه کتاب تهران به این اتحادیه انتقاد کرد.

«من زنده‌ام» دو روزه رکورد شکست

در حالیکه تنها دو روز از شروع اولین دوره مسابقه «کتاب و زندگی» با محوریت کتاب «من زنده‌ام» می‌گذرد، چاپ شصت و هشتم آن به‌طور کامل به فروش رسید و چاپ شصت و نهم از امروز توزیع می‌شود.

جامعه‌ای سالخورده و بحرانی به نام پیری

حجت‌الاسلام و المسلمین محرابی با بیان اینکه افزایش جمعیت در هر کشوری یکی از ابزارهای قدرت آن کشور محسوب می‌شود گفت: متاسفانه ما در حال حاضر با بحران جمعیت مواجه هستیم که در پی آن باید در چند سال آینده شاهد یک کشور سالخورده باشیم.

گذری بر بزرگترین کتابفروشی شهر تهران

همین که «ترنجستان بهشت» عنوان بزرگترین کتاب‌فروشی شهر را با زیربنایی بالغ بر هزار و 300 متر مربع به خود اختصاص داده، می‌تواند هر بازدید کننده‌ای به خصوص علاقه‌مندان به کتاب را قلقلک دهد تا حتی برای یک دیدار گذری هم که شده، سری به این فروشگاه بزرگ کتاب بزند.

هدفمندی مطالعه کتاب در «سالن یاس»

اگر برای بازدید از کتاب ها در بیست هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب فرصت کمی دارید و یا می خواهید در موضوع خاصی تازه های نشر را پیدا کنید و یا از ازدحام جمعیت فراری هستید و حوصله صف های طولانی اطلاع رسانی نمایشگاه را ندارید. پیشنهاد ما این است که یک راست به سالن یاس، انتهای شبستان بروید.

از ارتجاع دولت به لیبرالیسم فرهنگی بیمناکیم

توقع آنست که مرزبندی‌های فکری، اعتقادی و سیاسی جدی و شفاف با جبهۀ معارض انقلاب در سخنان و رفتار مدیریتی مدیران و سیاست‌گذاران بیش از پیش دیده شود؛ طبعاً انتظار می‌رود انبوه چهره‌های درخشان و نیز نهال‌ها و رویش‌های جبهۀ انقلاب در عرصۀ شعر و ادب و هنر که مجاهدانه و بی‌ادعا با وجود کاستی‌های اقتصادی و غیراقتصادی در میدان عمل ایستاده‌اند، هرچه بیشتر مورد تکریم و تعظیم قرار گیرند و صد البته در برابر ساختارشکنی فرهنگی و رسانه‌ای معاندان و عناصر ضد انقلاب، تدبیر کافی برای مقابله صورت پذیرد.

هر آنچه باید درباره نرم‌افزار ترنج بدانید

مسئول پروژه‌های نرم‌افزاری مجمع ناشران انقلاب اسلامی درباره روند آغاز به کار ساخت این نرم‌افزار توضیحاتی داد و گفت: اینگونه که تیم ‌بازاریابی و تبلیغات و خرید کتاب عنوان می‌کنند، چیزی بین اواسط آبان و اوایل آذر این نرم‌افزار ارائه می‌شود.

تقدیر مجمع ناشران انقلاب از 10 نویسنده

شاعران و نویسندگان ادبیات انقلاب اسلامی عصر امروز، ۱۹ اردیبهشت، طی مراسمی در غرفه مجمع ناشران انقلاب اسلامی در نمایشگاه کتاب تهران تجلیل شدند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.