رقص شمشیر یعنی چه؟

سلاح غیرتمندان در کارزار رقص شمشیر ، هر چیزی است که بتواند نفوذ دشمن را بر پهنه فکر و قلب جوانان شناسایی کند و با تدبیر و شجاعت و مهارت روشنگر راه آنان و مستضعفان عالم و بندگان مطیع خداوند باشد و اینگونه تیری آتشین است بر دشمنان و معاندان الله.

قدرت نرم یعنی شهرت عزاداری امام حسین در جهان

این فعال فرهنگی به روایت امام جواد علیه السلام اشاره داشته و متذکر شد: « مَنْ أَصْغی إِلی ناطِق فَقَدْ عَبَدَهُ» هرکس گوش به گوینده‌ای دهد به راستی که او را پرستیده، یعنی زمانی که دارید دل و جان می‌دهید به یک رسانه در حال بندگی آن هستید. برای مثال رسانه می‌خواهد فلان ماده‌ی غذایی مصرف شود، پس می‌شویم آنچه که او می‌خواهد. بنابراین رابطه سبک زندگی و مصرف با آن باورها و ترجیحات رابطه‌ی متقابل دارد.

جهانی کردن راه امام حسین(ع) تنها راه سعادت و نجات

جهانی کردن راه امام حسین (ع) و مکتب عاشورا تنها راه سعادت و نجات است که متأسفانه بچه‌ حزب‌اللهی‌ها در این راه کمی سستی و کوتاهی کرده‌اند و در این خلأ فعالیتی، سازمان‌های جاسوسی همچون سیا و موساد یک بدلی از دین اسلام تحت عنوان داعشی و طالبان ساختند و به جهان صادر کردند.

14 شب بندگی با خطبه ای که بدن ها را لرزاند

مجموعه فرهنگی عاشوراییان در آستانه ماه مبارک رمضان و در ادامه ی حرکت دوم خود با هدف احیای نهضت نهج البلاغه خوانی ویژه برنامه ای تحت عنوان «خطبه ای که بدن ها را لرزاند» با محوریت شرح خطبه ی 83 نهج البلاغه را با حضور حجت الاسلام مهدوی ارفع به مدت 14 شب برگزار می کند.

نوجوان موفق اصفهان انتخاب می‌شود

نوجوانان اصفهانی در عرصه های مختلف علمی، ورزشی، هنری، مهارتی و اجتماعی جشنواره به رقابت پرداخته و پس از ارزیابی در مراحل مختلف، در مراسم با شکوهی مورد تقدیر و تجلیل مسئولین و چهره های دوست داشتنی نوجوانان قرار خواهند گرفت.

معاون حزب‌الله‌لبنان میهمان عاشوراییان می‌شود

مجموعه فرهنگی عاشوراییان جلسه اختتامیه دوره آموزشی سنگر اجتماعی را شنبه 29 شهریورماه با حضور شیخ علی زاهر معاون تبلیغات و فرهنگ حزب‌الله لبنان، و حجت الاسلام زایری سخنران ثابت جلسات این دوره برگزار می‌کند.

چشمانی بارانی شرط ادب به ساحت ارباب

این را یادمان باشد که امام حسین(ع) چه موقع کمک خواست آن موقع که دیگر هیچ یاوری برایش باقی نمانده بود و حتی به اندازه یک نگین انگشتری بر روی بدنش جای سالم باقی نمانده بود آن موقع بود که فریاد هل من ناصر ینصرنی حسین(ع) به آسمان بلند شد بنابراین باید به هوش باشیم برای حسینی رفتن و حسینی زیستن گام اول این است که از دریچه نگاه حسین به زندگی مان طراوتی دوباره بخشیم.

عاشوراییان می‌خواهد هنر را به خدمت دین درآورد

عاشورائیان قرارش بر این است که مفاهیم دینی در شکلی درست و با زبان درست و به روز خودش آن را ارائه دهد. عاشوراییان عنصر خلاقیت و متفاوت بودن را همیشه مد نظر قرار دهد. عاشوراییان اگر خلاقیت نداشته باشد دیگر عاشوراییان نیست. از این زاویه بود که عاشوراییان در واقع به نوعی توانست هنر را در خدمت دین در بیاورد. و الان هم دغدغه‌اش چنین چیزی است.

شعبه‌های عاشوراییان در سطح جهان برپا شود

عاشوراییان اصفهان همیشه در سطح کشور به نوآوری، شکوفایی، عبور از فضاهای قدیم و رسیدن به فضاهای نو معروف و مشهور بوده که تا اینجا هم خوب و سالم درخشیده و خود را نشان داده است و خیلی خوب هم توانسته جوانان را دور محور هیأت، منبر و محراب جمع کند.