مجوز ناگهانی دولت برای ترخیص خودروهای ممنوعه وارداتی

دولت با محوریت وزارت صنعت و سازمان ملی استاندارد، درست در واپسین روزهای سال ۹۴ تصمیم گرفت مجوز ناگهانی برای ترخیص خودروهای ممنوعه وارداتی مانده در گمرک را صادر کند.

خوشنویس ایرانی به جمع کاتبان قرآن پیوست

معاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن کریم سازمان دارالقرآن از صدور مجوز نشر قرآن به یکی از خوشنویسان کشورمان خبر داد و گفت: قرآن به خط «امین امینیان» هفته گذشته برای نخستین‌بار مجوز نشر گرفت.

رفت و برگشت «وطن امروز»!

در حالی که صدور مجوز به رسانه‌ها از سوی هیئت نظارت بر مطبوعات ۳ ماه بود که متوقف شده بود، اعلام خبر صدور مجوز انتشار برای ۴۷ نشریه و ۲۵ پایگاه اطلاع رسانی، به این روند پایان داد.

تشدید برخورد با سایت‌های فاقد مجوز

یک روز بعد از هشدار معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد نسبت به مسدود کردن آنچه او سایت‌های خبری فاقد مجوز و بدون شناسنامه نامیده بود، سخنگوی این وزارتخانه هم از تشدید برخورد با این قبیل سایت‌ها خبر داد.

زمزمه‌ها برای اخذ مجوز ساخت فیلم‌ مستند

علیرغم اینکه تاکنون طبق قانون، فیلمسازان ملزم به دریافت مجوز ساخت برای آثار مستند نبوده اند اما شنیده ها حاکی است قرار است از این پس مستندسازان نیز ملزم به دریافت مجوز ساخت شوند.

دانشگاه «عدالت» مجوز پذیرش دانشجو ندارد

مدیرکل دفتر گسترش وزارت علوم با بیان اینکه مرجع قانونی صدور مجوز پذیرش یک دوره،‌ شورای گسترش آموزش عالی است، تصریح کرد: این دانشگاه مجوز شورای گسترش را در خصوص رشته‌های خود ندارد و باید مسیر قانونی را در این زمینه طی کند.

چه کسانی مجوز واردات‌ خودرو می‌گیرند؟

صدور مجوز خرید خودرو خارجی آنهم از نوع شاسی بلند، از سوی دولت برای یکی از معاونت‌های ریاست جمهوری این سؤال را مطرح می‌کند که در سال ۹۳ که مجوز خرید خودرو خارجی برای دستگاه‌های دولتی تنها با تصویب هیات دولت اجرایی می‌شود، چه کسانی این مجوز را کسب می‌کنند؟

هيچ مغازه‌ای مجوز عرضه و فروش قلیان ندارد

از ابتدای سال تاکنون ۱۰ طرح مختلف در قالب طرح های امنیت اجتماعی هر دو هفته یکبار در سطح استان اجرا شده است که این طرح ها تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

سپاه موانع شبکه‌های خصوصی را برطرف می‌کند؟

پخش آزمایشی برنامه های نخستین شبکه غیر صدا و سیمایی در ایران آغاز شد. نام این شبکه «عصر» است و از سوی «سازمان هنری رسانه ای اوج» و با همراهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی راه اندازی شده است.

عبدی‌پور برای «پاپ» مجوز می‌گیرد

کارگردان فیلم تحسین‌شده «تنهای تنهای تنها» از ارسال دومین فیلم بلند سینمایی خود با عنوان «پاپ» به وزارت ارشاد برای دریافت پروانه ساخت خبر داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.