پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

بابک زنجانی نام چه کسانی را افشا می کند؟

در اردیبهشت ماه امسال نیز امیرعباس سلطانی، عضو کمیته پیگیری پرونده بابک زنجانی در مجلس شورای اسلامی خبر از دستگیری ۱۲ مدیر مرتبط با پرونده زنجانی داد. وی گفته بود: بین ۱۰ تا ۱۲ نفر در جریان این پرونده دستگیر شده‌‌اند.

محاکمه ورزشکار المپیکی به اتهام تجاوز

یک ورزشکار سرشناس ایرانی به جرم تجاوز به عنف در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

آیا بلاخره مهدی هاشمی محاکمه می‌شود؟

پرونده مهدی هاشمی با کیفرخواستی ۱۲۵ صفحه‌ای، ۱۵ اردیبهشت ۹۲ از سوی دادگاه به دادسرای تهران بازگردانده شد تا ایرادات آن برطرف شود و در نهایت 11 مردادماه امسال و پس از گذشت 679 روز رسیدگی مجدد آغاز می‌شود.

عکس: واکنش هیلاری کلینتون به پرتاب کفش

هیلاری کلینتون، وزیر خارجه سابق آمریکا، روز جمعه هنگام سخنرانی در شهر لاس وگاس در غرب آمریکا مورد هدف پرتاب لنگه کفش قرار گرفت اما کفش با فاصله چند سانتی متری از سر او عبور کرد. خانم “الیسون ارنست” 36 ساله پرتاب کننده کفش به سمت هیلاری کلینتون پس از ارائه تعهد، آزاد شد. الیسون قرار است روز 24 ژوئن در دادگاه حاضر شود.

مُرسی اسرار ملی مصر را به ایران داده است

یک دادگاه مصری در روز شنبه ۳۱ معترض طرفدار مرسی را به اتهام تجاوز به میدان نمادین «تحریر» در قاهره طی ماه گذشته به دو سال حبس محکوم کرد.

آری اکنون وقت محاکمه است نه مناظره!

آری اکنون به زعم همگان وقت «محاکمه» است؛ اما آسیاب به نوبت! اگر قرار به محاکمه هم باشد اولویت با کسانی است که دانسته شرایط فتنه را فراهم کرده و به آن دامن زدند.

احمدی‌نژاد قرار نیست محاکمه شود

محمودی احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق روز ۵ آذر محاکمه نمی‌شود.

پرویز مشرف محاکمه می‌شود

وزیر کشور پاکستان اعلام کرد: دولت اسلام‌آباد در نظر دارد تا پرویز مشرف را به دلیل خیانت در اعلام وضعیت فوق‌العاده و تعلیق قانون اساسی در دوران ریاست جمهوری‌اش محاکمه کند.

به پرونده سران فتنه رسیدگی کنید

با توجه به ترویج گفتمان اعتدال در فضای کشور و لزوم توجه به مقوله عدالت به عنوان یکی از شاخصه‌های اعتدال، اکنون شرایط مهیای محاکمه متهمان باقی مانده از پرونده انتخابات سال 88 و در رأس آن‌ها میرحسین موسوی و مهدی کروبی است. اینک وقت آن است که به اتهامات وارده به این دو نفر رسیدگی شود تا حقیقت بر همگان آشکار شود و آن‌چه در پس پرده مانده است از پرده برون آید.

منافقین محاکمه شدند/ فریاد«مرگ بر آمریکا»

جمعی از دانشجویان و کارکنان دانشگاه علامه‌طباطبایی با حضور در محل شهادت شهید احمدی‌روشن، فریاد «مرگ بر آمریکا» سر دادند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.