۹ دی محاکمه مردمی سران فتنه در خیابان‌های کشور بود

شیوه دیگر دشمنان برای مقابله با این ملت ایجاد تردید است، و به جای اینکه صدام را به جان ما بیندازند، ملت را از درون دچار تردید کنند که فتنه ۸۸ ایجاد تردیدی بود که با سربلندی و موفقیت یک ملت پایان یافت.

آیا بر اساس قانون جدید مجازات اسلامی سران فتنه قابل اعدامند؟

استناد به ماده 286 قانون مجازات اسلامي در خصوص افساد في الارض و مجازات اعدام سران فتنه كاملا موجه است و نمي‌توان به استناد موخر بودن قانون مصوب نسبت به مقدم بودن رفتار مجرمانه از مجازات سر باز زد.

روایت علی‌مطهری از دیدار با رهبر‌انقلاب

مقام معظم رهبری فرمودند «من قبلا درباره بصیرت صحبت کرده ام و این که نباید راه شهدا و راه انقلاب را گم کنیم. جرم اینها بزرگ است و اگر امام(ره) بودند شدیدتر برخورد می کردند. اگر اینها محاکمه شوند حکمشان خیلی سنگین خواهد بود و قطعا شما راضی نخواهید بود. ما اکنون به اینها ملاطفت کرده‌ایم.»

مفسد فی‌الارض «سیاسی» را هم اعدام كنيد

سرانجام حکم اعدام مه آفرید امیرخسروی اجرا شد تا نظام اسلامی به صورت عملی وارد فاز برخورد مقتدرانه و قاطعانه با مفاسد اقتصادی شود. اجراى این حکم الهی را به فال نیک گرفته و از قوه قضائیه می‌خواهیم که با سایر مظاهر افساد فی الارض نیز به همین قاطعیت برخورد کند. نظام اسلامی باید همانطور که مفسد فی الارض «اقتصادی» را اعدام کرد، مفسد فی الارض «سیاسی» را هم اعدام کند و از هیچ کس و هیچ چیز جز خدا نترسد.

اشد مجازات را برای موسوی و کروبی اعمال کنید

600 مسئول بسیج دانشجویی در نامه‌ای به ریاست قوه قضائیه تأکید کردند: اکنون ما دانشجویان بسیجی همصدا با ملت بزرگ ایران، قاطعانه درخواست داریم که بر اساس مستندات بسیار و مسلمات قانونی و به استناد آیه شریفه «الفتنه اشد من القتل»، اشد مجازات را برای سران فتنه از جمله موسوی و کروبی اعمال کنید.

دوره لبخند به گستاخی‌های کاخ سفید گذشته است

تعلل در محاکمه و مجازات سران فتنه، همانگونه که شاهدیم، منجر به جری شدن فتنه گران داخلی و اربابانشان در خارج از مرزها خواهد شد. به گونه ای که به خود اجازه دخالت در مسائل داخلی کشور و نقض آشکار استقلال ملی ایران را می دهند.

فیلم: روایت شهید ستاری از نحوه مجروحیتش در عاشورا ۸۸

برای انجام مأموریت امداد و نجات دیگر مجالی برای ایستادن و فکر کردن نبود که آیا برای کمک به آنها بروم یا خیر؛ خود را به محل حادثه رساندم؛ به خاطر نحوه پوشش بنده به مناسبت روز عاشورا و محاسنی که روی صورتم داشتم، یکی از زنان آشوبگر گفت: «این آقا اطلاعاتی است!» همان جا با میله آهنی روی سرم زدند و جمجمه‌ام از سه جا شکست.

شهید فتنه و دو جمله طلائی این مادر

مختصر و کوتاه اینطور از فرزندش می گوید:” فرزندم سینه زن امام حسین علیه السلام بود و ولایت پذیر.” و جمله دومش نیز همه فهمش از فتنه است:” از گناه سران فتنه نمی گذرم چون از مردم عذرخواهی نکردند.”

مهدی کروبی از تماشای ماهواره محروم است

ماهواره، اینترنت و تلفن از دسترس ایشان خارج شده است اما ایشان می‌توانند شبکه‌های تلویزیونی صدا و سیما تماشا کنند.

به نیابت از بیگانگان

در فتنه سال 88، معترضین داخلی، دروازه‌های سیاسی مملکت را به روی بیگانگان باز کردند و آمریکا، انگلیس، فرانسه و اسرائیل را به درون فضای سیاسی کشور راه دادند و به حمایت‌های آنها دلخوش شدند و به پیام‌های مخفی و آشکار آنها از طریق رسانه‌های صهیونیستی پشتگرم و به این جنگ نرم تمام عیار غرب علیه ایران راضی گشتند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.