چهره سوزی به سبک ما حزب اللهی ها

در جبهه فرهنگی مقابل ما یک الف بچه کاری می‌سازد یا در جشنواره بین‌المللی تقدیر می‌شود، همه برای تفدیر و بزرگداشت و چهره‌سازی و… او بسیج می‌شوند.اما…

مادر اگنس از ماجرای آن ۶۵٠٠ نفر می‌گوید

سخت‌ترین چیزی که در حمص با آن مواجه شدم دورویی رسانه‌های بین‌المللی بود که جنایت‌های مرتکب شده در حق بیگناهان و علیه انسانیت را با خون‌سردی تمام پوشش می‌دهد.
دوم اینکه من از کشف این جنایت‌ها و ملاقات با خانواده‌های قربانیان خیلی متاثر شدم و درد کشیدم. مثلا یک مادر علوی با تمنا و خواهش به من می‌گفت: تنها پسرم را که ٢٧سال دارد از من گرفته‌اند به آن‌ها بگو که بدنش را تکه تکه نکنند، به آن‌ها بگو که او را سریع بکشند و تکه تکه‌اش نکنند و بدنش را تکه تکه برای من نفرستند. این‌طور به من گفت و من با چشم خودم دیدم که چطور جسد یک مرد را تکه تکه کرده بودند.

مجروحیت مستندساز ایرانی در آزادسازی تکریت +عکس

وی پس از مجروحیت به بیمارستانی در سامرا و پس از آن برای درمان به ایران منتقل شد و در بیمارستان بقیة‌الله(عج) بستری شد. حدود 15 ترکش به بدن او برخورد کرده است و هنوز تصمیم‌گیری برای خارج کردن آنها از بدنش انجام نشده است. این ترکش‌ها به ناحیه کمر و گوش او اصابت کرده است.

من و راننده سلفی ام!

در جلسه آخر از او پرسیدم نظر شما نسبت به ایران چیست؟ گفت «نسبت به ایران یکسری شبهه دارم که باید برای من حل شود.» بعد رو به ما کرد و گفت «ولی می دانم شماها آدم های خوبی هستید!»

پخش مستند «کوثر» امشب از شبکه افق

مستند «کوثر» به کارگردانی مهدی خوش‌نژاد امشب از ساعت 19.30 به روی آنتن شبکه افق سیما می‌رود.

مادران شهدا موضوع نشست فیلمسازان جوان

دوازدهمین نشست فیلمسازان جوان سینمای انقلاب با اکران دو مستند «مادر» و «مسافر ایران» و بررسی موضوع شهدای غیرایرانی دفاع مقدس برگزار می شود.

رسانه‌ها به فتنه سوریه دامن می‌زنند

اصغرزاده، کارگردان مستند «یرموک بهانه ای برای آزادی» با بیان اینکه دستگاه‌های تبلیغاتی دشمن، مسلمانان را علیه جبهه مقاومت منطقه می‌شورانند گفت: رفع فتنه از سوریه نیازمند یک جهاد رسانه‌ای است.

عکس: عروسک‌های شکرستان در دست کودکان آواره در سوریه

روز گذشته اعضای کاروان صلح در ادامه سفر خود به شهر دمشق، به منطقه یرموک رفته و از کمپ آورگان فلسطینی و سوری در این منطقه دیدار کردند.

روایتی مستند از شهادت دومرزبان ایرانی

اسلام‌زاده، کارگردان مستند «خط شکن» که امشب از شبکه اول سیما پخش می‌شود، گفت: وقتی سرهنگ بیگی برای شناسایی منطقه می‎‌رود، تیر می‌خورد اما وی تا زمان شهادتش به مبارزه ادامه می‌دهد. دوربین تمامی این لحظات را ثبت کرده است.

اخراجی‌های ‌ده‌نمکی جوانان پاکستانی را سر به راه کرد

در جریان سفر به پاکستان به روستای رجوعه سادات در چینوت در نزدیکی‌های اسلام آباد رسیدیم. حوزه علمیه بزرگی آنجا بود که 400، 500 طلبه انقلابی در آنجا درس می‌خوانند. مسئولین حوزه هم به شدت انقلابی. در گشت و گذار در حوزه و آن روستا متوجه آدم‌هایی با ظاهر خاص شدیم که طلبه و روحانی نبودند و اصلا قیافه‌هایشان به بقیه طلبه‌ها و روحانیون آنجا نمی‌خورد.