سرلشگر محسن رضایی: سعودی‌ها از سکوت و خویشتنداری ایران بترسند/ ادامه تجاوز باعث تنبیه عربستان خواهد شد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هرچند ما دشمن اصلی خود را آمریکا و رژیم صهیونیستی می‌دانیم، اما به سعودی‌ها هشدار می‌دهیم از سکوت و خویشتنداری ایران بترسند و در صورتی‌ که عربستان به تجاوزگری‌ها ادامه دهد به‌شدت تنبیه خواهد شد.

یک انقلابی به مردم خیانت نمی کند

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود مطلبی منتشر کرد که متن آن به شرح زیر است: یک انقلابی به مردم خیانت نمی‌کند یک انقلابی، همواره به نفع مردم و در حمایت از آن ها سخن می گوید، حتی اگر آن گفته، به زیان خودش تمام شود، اما […]

کنایه محسن رضایی به خاطرات هاشمی

حال کسانی که طرفدار آل سعود هستند بهتر است بیایند و این را صراحتاً‌ بگویند زیرا وصایای امام در این زمینه‌ها کاملاً روشن است و اینکه کسی بگوید من در پستویی با امام بودم و شنیدم این پذیرفته نیست.

ما با فرهنگ جهادی کشور را نجات دادیم

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه اینستاگرام خود نوشت: ما با فرهنگ جهادی کشور را نجات دادیم؛ چرا که فرهنگ جهادی دارای خلوص و صداقت بوده و نفاق، دروغ و دورویی جایی در آن ندارد

جدایی محسن رضایی از جبهه ایستادگی

معاون اجرایی جبهه ایستادگی در خصوص جدا شدن محسن رضایی از این جبهه، گفت: سمت سوی جبهه تغییری نکرده اما به دلیل اینکه آقای رضایی به سپاه پیوستند دیگر فعالیتی در جبهه ندارد.

امام روح الله پس از جنگ به پاسداران چه گفت؟

من باز تاکید می کنم که ما در سیاست خود برای رسیدن به صلح در چهارچوب قطعنامه شورای امنیت جدی هستیم، و هرگز پیشقدم در تضعیف آن نخواهیم بود.

اوباما سنگ بزرگی به چاه انداخته

دبیر مجمع تشیخص مصلحت نظام با بیان اینکه اوباما در رابطه با پرونده هسته ای ایران سنگ بزرگی را به چاه انداخته است، گفت: نگرانم که حل و فصل بخش هایی از این پرونده برای بعد از اوباما باقی بماند.

ترکیه از قدیم به نفت کرکوک نظر داشته است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ترکیه، از قدیم به شمال عراق و نفت کرکوک نظر داشته و برداشتش این است که از طریق داعش می تواند از دولت عراق امتیاز بگیرد و یک سهمی از نفت کرکوک مال او باشد.

محسن رضایی: تکنوکرات‌ها ۳۰ سال است که اقتصاد را معطل ارتباط با آمریکا نگه داشته‌اند

کسانی که می‌گویند “آب خوردن ما هم به مذاکرات بند است و باید تحریم‌ها از بین برود” گفت: این‌گونه اظهارات آدرس غلط دادن به دشمن است و احتمالاً آقای روحانی اشتباهاً این حرف را زده و کسی که اشتباهاً حرف می‌زند باید آن را اصلاح کند

گزارش مشروح از تشییع باشکوه شهیدان

مراسم تشییع پیکر 270 شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس با حضور باشکوه و گسترده مردم پایتخت در حال برگزار شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.