برای استاد حسن عباسی

بیست ساله بودم که اولین بار در یک اردوی دانشجویی در مشهد دیدمشان، هتل نرفته بودند و ۶:۳۰ صبح مستقیم به حسینه دانشجویان آمده بودند، خودشان تک تک بچه ها را از خواب بیدار کردند، با شوخی و کشتی و… چقدر صمیمی و دوست داشتنی. و همین آغاز ارادت ما بود. در این سالها چند باری به منزلشان رفتیم، زندگی بسیار ساده، کم خرج و عجیب برای ما.

از «یتیم خانه ایران» تا «اشنوگل»/ از خودمان گلایه دارم!

اگر فقط نیمی از آن جمعیت میلیونی که در تهران برای تشییع شهدای غواص آمده بودند و یا برای تشییع شهید حججی و یا برای راهپیمایی …. سالنهای سینما را هم ادامه همان بروز و ظهور می دانستند و ادامه همان قول و قراری که با شهدا کرده اند که «راهتان را ادامه خواهیم داد ….» اکنون راه شهدا در عرصه فرهنگ و هنر اینقدر خالی نمی ماند.

پیگیری سرنوشت کارت سوخت در «ثریا»

بررسی مزایا، کارکردها و راهکارهای احیای کارت هوشمند سوخت در برنامه «ثریا» این هفته انجام می‌شود

عده‌ای می‌خواهند فضای کشور را تک‌صدایی کنند

تهیه‌کننده و مجری برنامه تلویزیونی «ثریا» درباره عدم بازپخش مستند «سکوت استقلال، فریاد پیروزی» در شب گذشته گفت: به رغم پخش مکرر تیزرهای بازپخش مستند، ساعاتی قبل از پخش مستند به دلایل نامعلومی بازپخش منتفی شد.

برای ادامه «ثریا» مشغول مذاکره‌ایم

مقصودی در پاسخ به این پرسش که یعنی قرار داد شما تمام شده و منتظر تمدید برای سری جدید هستید؟،‌ اظهارداشت: خیر. ما از قرارداد قبلی‌مان چند برنامه مانده است که برای آن برنامه‌های باقیمانده و آنچه در آینده باید روی آنتن برود، جلساتی رفته‌ایم و در حال توافقاتی با مسئولین سازمان هستیم که انشاءالله به الگوهای خوبی هم داریم می‌رسیم.

انتقاد‌های صریح مجری ثریا از صدا و سیما

این روزها، ماجرای سرنوشت سازی برای کشور در حال رقم خوردن است، که به نوعی سرنوشت آینده انقلاب را مشخص می کند و تا چند دهه چندین دولت را درگیر خواهد ساخت. رسانه ای ها و آنهایی که تریبون دارند اگر چنین روزهای سرنوشت سازی را درک کنند خواب بر چشم های شان حرام خواهد شد از سنگینی بار و تکلیفی که به دوش دارند.

وابستگی غذایی کشور نگران‌کننده‌ است

وابسته نگه داشتن کشورها در زمینه مواد غذایی برای ابرقدرت ها انقدر مهم است که در ابتدای توافق نامه هسته ای ژنو هم به نوعی مورد تاکید قرار گرفته است که کانالی برای واردات مواد غذایی به کشور از طریق در آمدهای ایران باز می شود که یادآور همان سیاست های نفت در برابر غذا در ایام تحریم صدام و قذافی می باشد.

خوب‌های تلویزیون در ماه خوبی‌ها

گاهی تمجید از برنامه های خوب و امر به معروف بیتشتر از انتقاد از برنامه های ضعیف و بد، کارساز است و اثرگذار. ضمنا هر برنامه خوبی حتما نقاط ضعفی هم دارد، مهم برایند برنامه است.

ثریا نشان داد حزب‌اللهی‌ها در علم و فناوری هم حرف دارند

من با رای آوردن آقای روحانی حداقل از این حوزه، یعنی آزادی بیان از نوع «نقدپذیری مسؤولین» خیال‌مان راحت بود. اما حالا فشارها نشان می دهد که فضاها بسته تر شده است!

مجری ثریا: شدیدا دلواپسم و نگران!

دوستان! به جای این که پس از سه روز از یک همایش دلسوزانه ی دانشجویی، انواع انگ های سیاسی را به شرکت کنندگان بزنید و دور تک تک عکس ها دایره بکشید و این گونه در شناسایی گاف هم بدهید، ای کاش به منافع ملی می اندیشیدید. با هوچی گری رسانه ای می خواهید هزینه حضور دانشجویان و اساتید منتقد در یک همایش دانشجویی را بالا ببرید. حتی برای کسانی که حضور نداشته اند! اگر حق با شماست چرا از بیان نقدی دانشجویی این قدر هراسان شده اید؟!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.